reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

Ja już nawet przyzwyczaiłam się do tego nocnego wstawania i w miarę wyspana i wypoczęta jestem w ciagu dnia. Śpię po ok. 4 godziny na dobę, czasami zdrzemnę się w ciagu dnia z małym, ale to rzadko. Ranki są trochę senne, ale nigdy nie sądziłam, ze da sie tak funkcjonować. Jednak mamom chyba naturalnie włącza sie dodatkowe zasilanie, że muszą mieć na wszystko siłę. I na forum widać, ze mimo różnych przypadków, większej ilości maluszków krąży pozytywna energia ;)
O matko 😱 4godz to wyczyn😂 ja to bym pozniej usnela z mlodymi przy zdalnym nauczaniu😉 dobrze ze moj maly w nocy nie buszuje tylko je i spi😉
 
reklama
Podziwiam bo moj to musi byc hustany na maxa zeby wogule usnal😂 a pozniej go delikatnie odkladam i modle zeby sie nie spostrzegl ze jest odlozony😂. Wieczorem to jak go poloze na lozku to sie szybciutko klade obok niego bo jak poczuje ze nikoko nie ma to sie wybudza😉
To u mnie tak w ciagu dnia też jest, ze latwo wybudza sie maluszek odkladany. A jak leży na rękach to mogę głośno rozmawiać, radio leci w tle i nic. A tylko spróbuję odłożyć delikatnie, cichutko obok na łóżko to czujnik wlacza się 🤣
 
To u mnie tak w ciagu dnia też jest, ze latwo wybudza sie maluszek odkladany. A jak leży na rękach to mogę głośno rozmawiać, radio leci w tle i nic. A tylko spróbuję odłożyć delikatnie, cichutko obok na łóżko to czujnik wlacza się 🤣
Mój ma to samo🙉 czasem śpi na rękach pół godziny, wydaje mi się,że śpi twardo, więc go odkładam, a on za 5min już oczy otwarte. Później nieraz już się go nie da dospać. A czasem daję butlę, wypije 30ml i go dalej usypiam, bo widze że senny.
Teraz wlasnie już śpi od 17, czyli jak zwykle najlepsza i najdluzsza drzemka dnia. Ja też mało śpię w nocy, myślę że też 4-5godzin. Teraz spałam za to 1.5h i robię to codziennie, że kładę się wieczorem, jak on śpi.
 
Mój ma to samo🙉 czasem śpi na rękach pół godziny, wydaje mi się,że śpi twardo, więc go odkładam, a on za 5min już oczy otwarte. Później nieraz już się go nie da dospać. A czasem daję butlę, wypije 30ml i go dalej usypiam, bo widze że senny.
Teraz wlasnie już śpi od 17, czyli jak zwykle najlepsza i najdluzsza drzemka dnia. Ja też mało śpię w nocy, myślę że też 4-5godzin. Teraz spałam za to 1.5h i robię to codziennie, że kładę się wieczorem, jak on śpi.
Ja bym w dzien nie uspala😉 zreszta mi sie nie da bo jak maly nawet spi to spi w wozku a i tak musze tym wozkiem jezdzic bo jak wozek stanie to oczy od razu jak 5zl😂
 
No mój też wtedy się drze, ale najlepsze, że oczy już na zapałkach mu się trzymają, a nie uśnie
Czekam z niecierpliwoscia na rozszerzanie diety i po cichutku licze ze maly bedzie wiecej przesypial jak juz usnie i nie trzeba bedzie go caly czas wozić tylko usnie i normalnie bedzie spal w łóżeczku😃
 
reklama
Ja spróbuję już w styczniu zgodnie z tym co mówiła Gastrolożka-alergolożka. Też mi się marzy jedna pobudka między 22 a 7 😜 ale jak będzie to nikt nie wie.
Luiska a w ile Twój maluch zjada porcje mleka? Może te gazu od tempa jedzenia jak u nas były..
Ja tez bede próbować w styczniu lub w lutym. Zobaczymy jak sie bedzie maly na to zapatrywal😉 w styczniu nasze szkraby beda mialy juz 4miesiace
 
Do góry