reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
U nas sobota to dzień porachunków z mężem bo w końcu to dzień spędzony razem 🙊🙈🙉🥴.
Mała nam śpi w dzień tylko na spacerze albo w aucie, choć w aktywności nie potrzebuje nas non stop. Lubi swoją zabawkę piłkę-grzechotke oball. Wieszam jej na pałąku bujaczka na łańcuszku od snoczka i jest szał, pcha do buzi, łapie, rzuca, łapie dwiema rękami. O takie coś jak na zdjęciu niżej, polecam. Kupiłam w smyku za 29 ale w necie można dostać taniej.
500_500_productGfx_4acd389b88c074a3a38b20584c543ba0.jpg
 
U nas dziś masakra w dzień. Ja wczoraj dostałam pierwszą @ po porodzie i boli brzuch i plecy a mały jak na złość nie odkladalny. W wózku nie chciał leżeć w łóżeczku też tylko na rękach. Do tego turbo drzemki po pół godziny po jedzeniu a potem 2,5h noszenia na rękach. Teraz dopiero mam moment wytchnienia i mam nadzieję że noc będzie lepsza
 
Ooooo to niebezpieczne, jak się ma już jedno malutkie wymagające dziecko [emoji1787]

Ja dziś wzięłam się w końcu za pranie, sprzątanie, za małe ciuszki spakowałam do wora i przejrzałam te o rozm.większe (zaczynamy nosić 62). Poza tym półgodzinny spacer, bo zimno i mokro, i lenistwo już od wieczora.

Jak Wam mija sobota? ;)
Minęła szybko. Mała w dzień spała tylko 15 minut obecnie jest przed 1 a ona dalej nie ma zamiaru zasnąć.
Ja dziś ogarnelam dom dokładniej [emoji5][emoji5]dzięki karuzeli [emoji16]
 
Mamachlopakow moja tez ciućka rączki:)

Beata wow! Twoja to już ma konkretne umiejętności! Tez mamy tą piłeczkę i tez polecam, starsi lubili:)
 
Beata, przez Ciebie muszę jutro lecieć do sklepu 😂 po piłeczkę 😄♥️ a skoro doświadczona Sopek poleca, to tym bardziej warto się w nią zaopatrzyć 😉

Jagodam, jak Twoja córcia nie śpi cały dzień, to jest marudna? Bo mój po jakimś czasie zaczyna jęczeć, ma czerwone opuchnięte powieki i później już wcale nie umiem go uspać, bo płacze okrutnie.

MamaChłopaków, mój też lubi obgryzać łapki i ślini się wtedy mocniej. Trzeba rączki myć mu często.
Jak nocka? Pospał synek?
Mój od godz.4 sie budzil co godzine, żeby trochę się napić i spał dalej. Ale przez te pobudki ja sie nie wyspałam 🤦‍♀️ aż mi niedobrze dziś 😒

Gunka, synek nadal udaje aniołka przy tatusiu? 😄🥰
 
Wczoraj wieczorem wstal i poszedł podobno dopiero spać po pierwszej w nocy😂 takze tatuś miał chrzest bojowy😂😂😂 później w nocy wstal dwa razy teraz rano o 7 zjadł i odsypia nockę😉 za to ja od 22 na łóżeczku wstałam dwa razy na ściąganie i dziś jestem wyspana jak nie wiem😆😎
 
Beata, przez Ciebie muszę jutro lecieć do sklepu 😂 po piłeczkę 😄♥ a skoro doświadczona Sopek poleca, to tym bardziej warto się w nią zaopatrzyć 😉

Jagodam, jak Twoja córcia nie śpi cały dzień, to jest marudna? Bo mój po jakimś czasie zaczyna jęczeć, ma czerwone opuchnięte powieki i później już wcale nie umiem go uspać, bo płacze okrutnie.

MamaChłopaków, mój też lubi obgryzać łapki i ślini się wtedy mocniej. Trzeba rączki myć mu często.
Jak nocka? Pospał synek?
Mój od godz.4 sie budzil co godzine, żeby trochę się napić i spał dalej. Ale przez te pobudki ja sie nie wyspałam 🤦‍♀️ aż mi niedobrze dziś 😒

Gunka, synek nadal udaje aniołka przy tatusiu? 😄🥰
Ja pewno na necie zamówie piłeczkę, jak ma się zainteresować to warto 😁
U mnie podobnie tylko od 2 co godzina jedzenie więc ja czuwanie a nie spanie a usnęła przed północą bo brzuszek ja bolał i płaczu co nie miara. Jeszcze mąż o 13 dziś jedzie także aż się boję. Kuzynka mi przyniosła te pestki wiśni wczoraj może coś pomoże na ten brzuszek.
 
reklama
Ja dziś tez nie wyspana bo starsza córka szukała Mikołaja w nocy po mieszkaniu ;) oprócz tego wszystkie dzieci wstały o 5 po prezenty;) a jeszcze trzylatek przyszedł spać do nas w nocy i się mega wiercił i trochę ciasno było z dwójka dzieci spać :D i mężem :D
 
Do góry