reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2020

reklama
Hej Dziewczyny 😘
Ja u fryzjera w końcu 😂 mąż walczy sam z małym 😂
Jakas dłuższa akcja u fryzjera ? Ja byłam na wczoraj zapisana i odwołałam bo sie bałam że 3 h to za długo a miało być sombre i podcięcie :/ ja nie wiedziałam jak zareaguje tyle bez cycka. No to kibicujemy żeby tata sobie poradził 👍
 
Jak nocka u was? U mnie znosnie. Mały zasnął o północy wstal tylko raz o 3 i pozniej rano o 7. Ja wkoncu wyspana bo mlody spał sam w łóżeczku 😊 chyba przelamalismy lody ciekawe jak będą kolejne dni
 
Jak nocka u was? U mnie znosnie. Mały zasnął o północy wstal tylko raz o 3 i pozniej rano o 7. Ja wkoncu wyspana bo mlody spał sam w łóżeczku 😊 chyba przelamalismy lody ciekawe jak będą kolejne dni
U nas też nie źle choć co 2 godziny jedzenie ale od 22 tzn pierwsza pobudka o 1 a później co 2 godziny 🙂
 
Jakas dłuższa akcja u fryzjera ? Ja byłam na wczoraj zapisana i odwołałam bo sie bałam że 3 h to za długo a miało być sombre i podcięcie :/ ja nie wiedziałam jak zareaguje tyle bez cycka. No to kibicujemy żeby tata sobie poradził 👍
Odrost rozjasnianie, kolor na całość i cięcie, więc kolo 3h tez zejdzie. Ja juz okropnie wygladalam
Jak nocka u was? U mnie znosnie. Mały zasnął o północy wstal tylko raz o 3 i pozniej rano o 7. Ja wkoncu wyspana bo mlody spał sam w łóżeczku 😊 chyba przelamalismy lody ciekawe jak będą kolejne dni

Nocka całkiem ok. Jak zwykle najlepsze spanie to pierwsze, wczoraj spał 5h. Koło północy zjadł i nie chcialo mu sie spać, bo po tylu godzinach snu był wypoczęty.
Super, że Wasz już sam sypia ;) dla mnie póki co jest u nas postępem, że nie śpi już na rękach u mnie, tylko obok
 
reklama
Odrost rozjasnianie, kolor na całość i cięcie, więc kolo 3h tez zejdzie. Ja juz okropnie wygladalam


Nocka całkiem ok. Jak zwykle najlepsze spanie to pierwsze, wczoraj spał 5h. Koło północy zjadł i nie chcialo mu sie spać, bo po tylu godzinach snu był wypoczęty.
Super, że Wasz już sam sypia ;) dla mnie póki co jest u nas postępem, że nie śpi już na rękach u mnie, tylko obok
To u was też przyszły te lepsze czasy miejmy nadzieję że nie zapeszymy😉 ja po pierwszej nocy tez myślałam że chyba za dużo wymagam😂
 
Do góry