reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Heej ja również się witam, my mamy termin na 23 września 😁
To moja pierwsza ciąża i się zastanawiam kiedy poczuje jakieś ruchy dziecka ❤️
A mam pytanie do Was od razu bo od dwóch dni pojawiła mi się lekko żółta wydzielina z pochwy, wodnista i bezwonna i nie wiem czy to coś niepokojącego, miałyście tak?
Dziś mi lekarz mówił, że pierworodki pierwsze ruch dziecka zaczynają odczuwać ok 20tc
 
reklama
Miałam dziś wizytę u lekarza. Na usg super było widać jak właśnie ssie kciuka i okazało się, że będzie chłopczyk 😁 Jak wasze bejbik, znacie już płeć?


Nie używałam, ja kupiłam sobie na początku ciąży w rossmanie krem z lirene, całkiem ładny zapach. Teraz czasami go używam ale więcej brzuch smaruje olejkiem ze słodkich migdałów
Gratulacje ! Ja ide w poniedziałek do lekarza to bedzie 18 tydz moze siedlatego czegos dowiem na prenatalnych lekarz sugerowal chlopca ale totak byl dopiero 11 tydz ale wewnętrznie czuje ze to chlopiec 😊
 
Kochane Kobietki a powiedzcie mi proszę jak u was np z wysiłkiem, tzn wchodznie po schodach, obowiązki w domku typu gotowanie sprzątanie, ja obecnie zaczęłam 19 TC i powiem tak czuje się po tych zadaniach jakbym weszła na Mont everst naprawdę nie wiem czy to normalne bo to moja pierwsza Ciąża. Może któraś coś w tym temacie powiedzieć
 
Miałam dziś wizytę u lekarza. Na usg super było widać jak właśnie ssie kciuka i okazało się, że będzie chłopczyk 😁 Jak wasze bejbik, znacie już płeć?


Nie używałam, ja kupiłam sobie na początku ciąży w rossmanie krem z lirene, całkiem ładny zapach. Teraz czasami go używam ale więcej brzuch smaruje olejkiem ze słodkich migdałów

Miałam dziś wizytę u lekarza. Na usg super było widać jak właśnie ssie kciuka i okazało się, że będzie chłopczyk 😁 Jak wasze bejbik, znacie już płeć?


Nie używałam, ja kupiłam sobie na początku ciąży w rossmanie krem z lirene, całkiem ładny zapach. Teraz czasami go używam ale więcej brzuch smaruje olejkiem ze słodkich migdałów
U mnie między 12 a 13 tygodniem stwierdzili ze chłopczyk a potem za każdym razem się chował 🙈 więc pewności nie mam
Teraz będę miała wizytę 28 kwietnia i będzie to 19 tc więc miejmy nadzieję że się już coś potwierdzi ❤️
A wam się sprawdziła płeć która była podana na początku? :)

Ja używam kremu z rossmana z Musteli:)
 
tez niekoniecznie bo ja np zaczelam odczuwać od około 18 tygodnia 😊
Pewnie wszystko zależy od organizmu 😊
Gratulacje ! Ja ide w poniedziałek do lekarza to bedzie 18 tydz moze siedlatego czegos dowiem na prenatalnych lekarz sugerowal chlopca ale totak byl dopiero 11 tydz ale wewnętrznie czuje ze to chlopiec 😊
Ja dziś mam 16+6 i lekarz nie miał żadnych wątpliwości, mam nadzieję że już tak zostanie hehe
 
Masz już jakieś imiona? 😊
Oo to szybko sie dowiedzialas mały ładnie sie ustawić musial 😊 u meza w rodzinie nie ma dziewczynek takze raczej chłopiec mi to obojetnie mam synka 6 lat jest cudowny 😊 a co do imienia podobają sie kilka mi inne mężowi inne takie proste imiona np. Grześ , Szymon narazie mówimy do niego Tadziu gdzies we filmie bylo ale tak raczej nie nazwiemy 😛 A ty o jakich imionach myślisz ?
 
reklama
Do góry