reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U nas torba dawno spakowana ale jeszcze muszę podmienić ubranka ma wyjscie ;p łóżeczko szykowalam ponad tydzien temu i caly pokoik tylko na dniach kupiliśmy karuzela nad lozeczko ;) teraz juz czekamy zostalo 16 dni do terminu 😀 i powoli sie doczekać nie możemy :)
 
reklama
Jak tam mamusie, wyprawka już gotowa? To już ten nasz miesiąc 🥰
U mnie łóżeczko wczoraj stanęło, tatuś się nadenerwował, bo oczywiście dziurki krzywo nawiercone i śruby nie pasowały 😬 przewijak na łóżeczko też ma nóżki do przewiercenia, bo nie chce wejść 🙈 ale wszystko do ogarnięcia 😉👍 A jak u Was? Poprane? Poprasowane? Torby spakowane? 😁
U mnie tez już przygotowane, czekam na córcię. Dziś 37+1; w poniedziałek byłam u gin i szyjka skrócona do 1.5cm i rozwarcie na dwa palce 🙊 lek twierdzi ze nie dotrzymam do terminu; po badaniu troszkę plamie a wczoraj zaczął mi chyba partiami odchodzić czop podbarwiony krwią, także czekam na rozwój wydarzeń. Z „dziwnych” objawow to faktycznie charakter ruchów mojej dzidzi się zmienił, do tej pory naparzala non stop a teraz ma chwile czillu a potem jakby musiała nadrobić, tak stuka i się wierci ze masakra… i drugi dziwny objaw to po prawej stronie brzucha „cos” mi tętni/pulsuje (jakaś tętnica, pępowina????) nie wiem co to ale widać gołym okiem jak brzuch pulsuje.
Ogólnie to już nie mogę się doczekać mojej córeczki ☺️
 
Dziewczyny Ja w szpitalu drugi dzień. Ktg 3 razy dziennie mam a dzisiaj założyli mi cewnik Faleya.... boje się....
Termin mam na sobotę ale dzisiaj zaczęli indukowac
 
U mnie łóżeczko gotowe sama składałam lubię takie zajęcia 😄torby spakowane jeszcze przewijak muszę złożyć dziś byłam u położnej mówiłam o plecach i bolą bo brzuch się obnizyl i dziecko uciska
 
Dziewczyny u mnie się zaczęło co 15 min skurcze właśnie wróciłam od położnej mam lezec w wannie i czekać na częstsze skurcze, powiedziała że moje skurcze należą do zadkich nietypowych bo czuje parcie mocne. Dam znać co dalej
 
Dziewczyny u mnie się zaczęło co 15 min skurcze właśnie wróciłam od położnej mam lezec w wannie i czekać na częstsze skurcze, powiedziała że moje skurcze należą do zadkich nietypowych bo czuje parcie mocne. Dam znać co dalej
Ooo jak jedna urodziła to nagle ruszyło życzę powodzenia i szczęśliwego rozwiązania informuj o rozwoju sytuacji 🙂
 
U nas też już praktycznie wszystko gotowe 😁 walizka spakowana więc tylko czekać 🙈 termin mam na 23 września 😁 jeszcze pokoik sobie w między czasie "dopieszczamy" jakieś dekoracyjne rzeczy 🙈 ciuszki poprawne i poprasowane 😁
 
reklama
Do góry