reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Obyś nie męczyła się długo 🙏
To jak ja mam 45min do szpitala to nie wiem do jakiej częstotliwości skurczów mam czekać 😰
No mam nadzieje skurcze są do wytrzymania, jak tak daleko to ja bym się nie cackała mi tu powiedzieli ze jak są regularnie co 10 min to już można przyjechać, wygonić Cię nie wygonią bo zrobić badania muszą
 
U nas też już praktycznie wszystko gotowe 😁 walizka spakowana więc tylko czekać 🙈 termin mam na 23 września 😁 jeszcze pokoik sobie w między czasie "dopieszczamy" jakieś dekoracyjne rzeczy 🙈 ciuszki poprawne i poprasowane 😁
Ooo to masz termin w ten dzień co ja 😄 ale teraz jak byłam na dwóch wizytach to wyszła ciąża starsza o 10 dni 🤔 wiec juz sama nie wiem kiedy będę rodzic 🙉
 
Ja dziś w nocy dostałam skurczów ale w łydce... 4 razy! No masakra pierwszy raz w życiu tak, aż mi stopę wygięło i nie mogłam jej wykręcić do naturalnej pozycji, tez Was tak łapią często? Biorę magnez eh... kawy chyba z miesiąc nie wypije, bo ponoc magnez wypłukuje, teraz siedzę, boje się kłaść, że znowu dostane skurczu 😪😪
 
Ja dziś w nocy dostałam skurczów ale w łydce... 4 razy! No masakra pierwszy raz w życiu tak, aż mi stopę wygięło i nie mogłam jej wykręcić do naturalnej pozycji, tez Was tak łapią często? Biorę magnez eh... kawy chyba z miesiąc nie wypije, bo ponoc magnez wypłukuje, teraz siedzę, boje się kłaść, że znowu dostane skurczu 😪😪
Ja taką pobudkę miałam dziś o 5:54 😰 tak mnie złapało w łydce, że się zerwałam z krzykiem... Do teraz pobolewa jak nogą ruszam.
@MamaMalina30 ,mam nadzieję, że już maluszek jest na świecie 🥰
 
Ja taką pobudkę miałam dziś o 5:54 😰 tak mnie złapało w łydce, że się zerwałam z krzykiem... Do teraz pobolewa jak nogą ruszam.
@MamaMalina30 ,mam nadzieję, że już maluszek jest na świecie 🥰
No kurcze jeszcze nie skurcze mam regularne coraz fajniejsze ale oddechem idzie je uspokoić albo sobie tak wkręciłam, o 3 dali morfine, co godzinę położna mnie badala. Po tym zastrzyku czułam się o tyle lepiej że przysypiałam między skurczami.... Czekam 😉dzielnie chyba
 
Ja dziś w nocy dostałam skurczów ale w łydce... 4 razy! No masakra pierwszy raz w życiu tak, aż mi stopę wygięło i nie mogłam jej wykręcić do naturalnej pozycji, tez Was tak łapią często? Biorę magnez eh... kawy chyba z miesiąc nie wypije, bo ponoc magnez wypłukuje, teraz siedzę, boje się kłaść, że znowu dostane skurczu 😪😪
Taak to chyba standard trzeba brać magnez i przetrwać 😂😂
 
reklama
Do góry