reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, które miały cesarkę, jak sobie radziłyście po operacji? Ściskam Was mocno!
Taka rada: jak się podnosisz z łóżka to najpierw przekręć się na bok, pózniej rękami się odpychaj od łóżka, lub łap się za coś i podnoś się używając siły rak.
Druga sprawa po porodzie oferują morfinę bierz, ketonal bierz, paracetamol bierz, czasem jeszcze bólu nie czujesz i wydaje ci się ze dasz radę, błąd, bierz póki oferują i zanim ból ci dopadnie, pózniej jest trudniej wyciszyć ból. Nawet jak karmisz pózniej ci powiedzą ile możesz paracetamolu i spokojnie to dzidzi nie szkodzi.
Kolejna rzecz niech przez pierwsze dni zawsze ktoś będzie przy tobie w domu, czasem można dostać krwotoku, poczuć się złe, żeby był ktoś kto wezwie karetkę czy po prostu pomoże ci i odciąży cię.
Jak będziesz leżała po CC na pooperacyjnej, ruszaj stopami. Im szybciej pionizacja (chyba po 8-10 godzinach) tym lepiej i staraj się ruszać się według potrzeby. Musisz wyczuć żeby nie przesadzic ale tez żeby się ruszać.
Jak chcesz karmić naturalnie, często przystawiaj dziecko ale tez nie bój się dokarmiać mm, to nie koniec świata.
 
reklama
Jak tam dziewczyny? Jakieś objawy przepowiadające ? Ja mam strasznie dużo wydzieliny naprawdę, a cała ciąże miałam dość sporo. Dzisiaj jeszcze zaliczyłam dentystę na sam koniec echhh 😅 jak by było mało stresu
 
Jak tam dziewczyny? Jakieś objawy przepowiadające ? Ja mam strasznie dużo wydzieliny naprawdę, a cała ciąże miałam dość sporo. Dzisiaj jeszcze zaliczyłam dentystę na sam koniec echhh 😅 jak by było mało stresu
u mnie się jeszcze nic nie zapowiada. Wydzieliny też mam bardzo dużo ale nie wygląda to jak czop jeszcze. Brzuch też mi jeszcze nie twardnieje. Próbuje cały czas coś robić sprzatac itp ale nic nie rusza. Termin na 16 września.
 
u mnie się jeszcze nic nie zapowiada. Wydzieliny też mam bardzo dużo ale nie wygląda to jak czop jeszcze. Brzuch też mi jeszcze nie twardnieje. Próbuje cały czas coś robić sprzatac itp ale nic nie rusza. Termin na 16 września.
Ja mam na 22 września, ale jak się samo nie zacznie to pewnie w 39tc dostanę skierowanie na wywołanie przez cukrzyce ciążowa, wiec zastanawiam się czy nie pic jakiś liści malin czy coś 😀
 
reklama
Ja mam na 22 września, ale jak się samo nie zacznie to pewnie w 39tc dostanę skierowanie na wywołanie przez cukrzyce ciążowa, wiec zastanawiam się czy nie pic jakiś liści malin czy coś 😀
wiesz ile waży twoja dzidzia? Moja tydzień temu miała 2900. Jeszcze w miarę ale jak pomyślę że mogę przenosić to już będzie pewnie dużo ponad 3kg i przeraża mnie to🙉
 
Do góry