reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

ja jutro mam termin. Rano stawiam się na ktg i USG na izbie przyjęć.... Ciekawe co dalej. Oprócz takiego rozciągania i lekkich bólów nic sie nie dzieje i czuć że dzidzia nie spieszy się jeszcze...
ja mam termin za tydzień i też nic się nie dzieje. Brzuch wysoko żadnych skurczów. Nic się nie zapowiada na wcześniejszy porod. Czekam jak na szpilkach 🙈🙈🙈
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które już urodziły. Jak tam Wasza laktacja ? U mnie narazie nic, mały ma śladowy spadek wagi, no ale jednak.. dokarmialy go sztucznym, ponoc pił jak szalony. U Was jak to wyglądało?
Spadek wagi jest normalny, każdy nowordek ma, to nie jest powód do dokarmiania, dziwne że tak robią :| Przystawiaj malucha jak najwięcej i spokojnie nadrobi. A one go zabierały specjalnie na karmienie? Czy jak?
 
Ja mam nadzieje ze wytrzyma do poniedziałku bo udało sie że mąż będzie miał wolne na czas porodu i kilka dni po nim. Niby nie wskazuje nic na szybsza akcje. Lekko co jakis czas pobolewa jak na okres ale krotko i kilka razy w ciagu dnia. Brzuch tez nie stawia sie często. Za to młoda szaleje ale w swoich porach ;) a najlepiej sie bawi jak jedziemy samochodem 😋 a wiecie jak teraz wyglada możliwość kangurowania przez ojca po cc? Mąż jest zaszczepiony ale nie mamy typowego terminu cc tylko mam zgłosić sie w poniedzialek na izbę.
No to zalezy od szpitala, u mnie przy planowanym CC nie moze wejsc mąz i nie ma tez odwiedzin...
 
Ehh nie chce nawet, wiem, głupio to brzmi, ale personel jest na prawdę nie miły ( może poza 3 pielegniarkami) ledwo chodzę i wstaje z łóżka, a teraz usłyszałam podając mi synka na piersi bym go nakarmila czy w domu tez będę taka marudna i ciągle ktoś będzie mi podawać syna na ręce...( a jeszcze wczoraj od innej usłyszałam, że mam nie chodzić z młodym na rękach, bo go jeszcze upuszczę, bo jestem po zabiegu ( bądź tu madrym) kolejna mi kładzie synka na brzuchu na samym cięciu, mowie żeby tak nie robila, bo mnie boli, to usłyszałam, że dzidzia najważniejsza, no tak, jest najważniejsza, ale kurde flaki mają mi wyskoczyć?🤔 i inne historie, których była masa.....Porazka jednym słowem .... 🥺
No to szczerze współczuję co za konowały, ale niestty bardzo często tak sie zdarza, obyś jak najszybciej do domu wróciła i tam już odpoczęła i doszła do siebie
 
Dziewczyny które są po terminie jak się czujecie ? . Ja już jestem 3 dni po terminie i od wczoraj mam dziwny rzadki sluz ,a dziś dodatkowo biegunka .
 
reklama
A czy któraś z Was ma pod koniec bole brzucha, ale nie takie na miesiączkę? U mnie 37+3, wczoraj w nocy spać nie mogłam, bo bolało tylko tak na wysokości pępka, a dziś zeszło na podbrzusze, do tego dość często twardnieje brzuch. Może to jakiś zwiastun, że to blisko??
 
Do góry