reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mój też już się z tym uporał. Nawet nie miał problemu. Za to ja miałam przy przebieraniu, spodnie do prania, a pampers aż do górnej granicy wypełniony 🤭
 
reklama
Hej Dziewczyny, pierwszy raz zadaję zapytanie na forum, moja córcia urodzona 16września, aktualnie 11tyg. od wczoraj ma bardzo silny odruch moro bez konkretnego bodźca, na przewijaku, podczas karmienia i drzemki, od kilku dniu intensywniej rusza raczkami i nóżkami i być może te ruchy są tak nieskoordynowane się się ich boi, czy któraś z Was tak miała? Łącze to ze skokiem rozwojowym i staram się nie panikować, za tydzień mamy wizytę u pediatry, ale zastanawiam się czy wcześniej tego nie skonsultować. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
 
Hej Dziewczyny, pierwszy raz zadaję zapytanie na forum, moja córcia urodzona 16września, aktualnie 11tyg. od wczoraj ma bardzo silny odruch moro bez konkretnego bodźca, na przewijaku, podczas karmienia i drzemki, od kilku dniu intensywniej rusza raczkami i nóżkami i być może te ruchy są tak nieskoordynowane się się ich boi, czy któraś z Was tak miała? Łącze to ze skokiem rozwojowym i staram się nie panikować, za tydzień mamy wizytę u pediatry, ale zastanawiam się czy wcześniej tego nie skonsultować. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.
Mój syn też ostatnio bardzo dużo fika, ale odruchu moro przy tym nie ma. Ja bym zadzwoniła chociaż do pediatry, albo lepiej - do fizjoterapeuty. Już samą rozmową uspokoją albo zaleca wizytę. Lepsze to niż się zastanawiać, czy na pewno wszystko jest ok. Tak myślę 🤔
 
Hej pytanko mam do dziewczyn które miały CC i karmią piersią czy dostaliście już okres? Ja karmie mieszanie teraz głównie mm ale dostawiam 2-3 razy i biorę tabletki antykoncepcyjne limetic. Kończę 2 opakowanie. Na początku stosowania tabletek miałam lekkie krwawienie ale jest ono normalne przy tych tabletkach i do tej pory cisza.
 
Hej pytanko mam do dziewczyn które miały CC i karmią piersią czy dostaliście już okres? Ja karmie mieszanie teraz głównie mm ale dostawiam 2-3 razy i biorę tabletki antykoncepcyjne limetic. Kończę 2 opakowanie. Na początku stosowania tabletek miałam lekkie krwawienie ale jest ono normalne przy tych tabletkach i do tej pory cisza.
Ja co prawda nie miałam CC ale karmie piersią i okresu nie dostałam. Przy limeticu chyba nawet nie będziesz mieć tego krwawienia, bo nie robi się przerwy przecież. Przy tych tabletkach w sumie chyba nie idzie się dowiedzieć już kiedy ten właściwy okres wraca no chyba że po odstawieniu.
 
Ja po porodzie naturalnym, karmię tylko piersią i właśnie kończy mi się pierwsza @. Nie wiem czemu ją dostałam, miałam nadzieję, że będę miała jeszcze spokój 😔
 
Ja urodzilam 16 tygodni temu tj.2 września , karmiłam krótko przyjmuję tabletki jednoskładnikowe Ovulan i dziś dostałam miesiączki ( bardzo obfita, prawie jak krwotok) musiałam użyć wkładów poporodowych....
Synuś bardzo grzeczny
 
Ja urodzilam 16 tygodni temu tj.2 września , karmiłam krótko przyjmuję tabletki jednoskładnikowe Ovulan i dziś dostałam miesiączki ( bardzo obfita, prawie jak krwotok) musiałam użyć wkładów poporodowych....
Synuś bardzo grzeczny
U mnie też, ale ja zawsze takie miałam przez 1-2 pierwsze dni na granicy krwotoku. Łudziłam się, że po porodzie coś się zmieni na lepsze, ale jest to samo.

A czy Wasze dzieci zaczęły się mocniej ślinić? Mój synek toczy pianę 😄 Ogólnie więcej teraz rączki do buzi wkłada, wszyscy mi mówią, że pewnie to na zęby, ale w tym wieku? 🤔
 
reklama
U mnie też, ale ja zawsze takie miałam przez 1-2 pierwsze dni na granicy krwotoku. Łudziłam się, że po porodzie coś się zmieni na lepsze, ale jest to samo.

A czy Wasze dzieci zaczęły się mocniej ślinić? Mój synek toczy pianę 😄 Ogólnie więcej teraz rączki do buzi wkłada, wszyscy mi mówią, że pewnie to na zęby, ale w tym wieku? 🤔
Mój też się ślini , ale chyba jeszcze za wcześnie na pierwszy ząbek.....
 
Do góry