reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
I tak już za późno, pierwsze prenatalne robi się pom. 11-14 tyg. Ale generalnie, radzę nie polegać na opinii obcych osób, masz swój rozum.. zawsze lepiej rozpatrzeć za i przeciw, sięgnąć do badań. To Ty jesteś odpowiedzialna na swoje dziecko. Na pewno wszystko jest w porządku, grunt to spokój ! P. S Dobry ginekolog już teraz by rozpoznał płeć, chyba że maluch się zasłania
Wiem wiem , sama zAdecydowalam ze badań nie zrobię zeby sie nie stresować , ale zasięgnąć opinii innych chciałam
Bardzo , i tak
Musze czekać do 20 tyg na usg bo prywatnie tu bardzo drogo , wiec czekam .. :)
 
Ja to mam dopiero sklerozę...pisałam poprzedniego posta zapominając że na 9.00 umówiłam się do fryzjerki...dobrze że się w porę spostrzegłam i że zakład jest nie daleko:tak: Ale zbytnio nie szalałam ze zmianą fryzurki tylko grzywkę mi podcięła bo już musiałam ją podpinać i jakieś 10 cm z całej długości mi skróciła...

Karoli4 u mnie to tez trzecia ciąża ale maleństwo jakieś takie mało ruchliwe jest :unsure: pierwsze ruchy poczułam 25 marca (był to 16t 1 d) potem zupełna cisza i dopiero teraz sobotę 9 kwietnia (18 t 2d)poczułam jakby uderzenie w brzuch od środka i znów cisza a po zjedzeniu słodkiego już szybciej zgagi dostanę niż skłonię maleństwo do wygibasów...
 
Witam i ja :)

Ja ruchy czuje już od ok. 2-3 tygodni - delikatne ale zawsze.

Ja przytyłam na razie 2 kg ale sądzę że się "rozkręcę" jak się cieplej zrobi :0
 
Czesc :) też odczuwam już ruchy, szczególnie po jedzeniu; przeważnie w jednym miejscu, są słabe i czuję je tylko od środka, ręką nie da rady tego wyczuć. Wcześniej czułam bąbelki, teraz już takie lekkie dotknięcie, zobaczymy co dalej :)
 
reklama
Do góry