reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Na usg wyszło że dziewczynka.Co do imienia to tez staramy sie tak wybrac zeby w rodzinie nie bylo ale w wiekszosci jakaś znajoma osoba noszaca dane imie sie nasunie.Co jak co staramy sie podejsc do tego z dystansem:)
 
ja jeszcze nie mam imienia wybranego nie mam wyprawki ale za to jestem nad morzem(pogoda cały czas słoneczne) wracamy jakoś w następnym tyg i zaczne myśleć o dzidziusiu co mi potrzeba i dawaj na zakupy w lipcu
a cukrzyce nie mam na czczo mam wynik 69 a norma od 70. a u Was jak tam ??
 
Judy166 zazdroszcze pobytu nad morzem!Cukrzycy całe szczęście nie mam,ale to siedzenie tyle czasu podczas badania to masakra,miałam serdecznie dosyć.W przyszłym tygodniu planujemy odświeżyć mieszkanie i wtedy zaczne już ogarniać rzeczy które kupiłam dla małej.Z jednej strony ciesze się że będziemy mieć fajnie i odświeżone a z drugiej jak pomyśle o sprzątaniu poremontowym to mi się troche ciepło robi...Mam nadzieje że podołam ;)
 
maruda202 gratuluję! :) Ja spodziewam się chłopczyka Marcelka :) Ja też zazdroszczę pobytu nad morzem . Mi pozostaje do końca ciąży do zwiedzania tylko mieszkanie i wylegiwanie się w łóżku ;);)
 
Oh mnie też ładnie kopie, szczególnie wieczorem ;) ja też miałam na czczo 69 i jest ponoć w normie. Ja imię też wybrane : Gosia :)
Wyprawki nie mam i szczerze mam problem bo to moja pierwsza ciąża. Jest tyle list (różniących się) że nie wiem w końcu czego ile mam mieć :(
Mnie czeka przeprowadzka do nowego domku ;) Więc też z przebojami ;)
 
Rielle - Przy pierwszej też tak miałam - kupiłam dużo , dużo dostałam i później się okazało że sporo mi się nie sprawdziło, wiele mi nie odpowiadało.
 
Ja kupiłam wielopak :) Więc ciuszki już mam i o dziwo trafiłam na naprawdę dobrej jakości, niektóre z metkami.
Tylko tutaj pytanie : Czego potrzebuję w domu ? Przeraża mnie to że Mała przyjedzie do domu a tutaj potrzebnych rzeczy nie będzie... Macie może jakieś sprawdzone listy ?
 
reklama
Jak na razie mam : wózek 3w1 , łóżeczko+materac no i ciuszki (te rozpinane całkowicie też). Kocyk plus poducha, rożek. Nic więcej.
Czytałam listy i w każdej było co innego i już nie wiedziałam co wybrać. Ta wydaję się sensowna. Chyba sobie spiszę z tej i w końcu wszystko przygotuję :)
Pytanie : czy ochraniacze na szczebelki są potrzebne ?
 
Do góry