reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

Wiecie gadałam z M i On twierdzi że woli przeczekac aż chociarz piersi mnie przestaną boleci bo boi sie mnie dotknąci zeby mi bólu nie sprawic.Mi sexu nie brakuje to poczekamy.
 
reklama
Mój mąż ma na mnie takie sposoby, że zawsze mi się chce, choć czasem na początku wydaje mi się,że nic z tego;-) Na razie udaje nam się nie zaniżać statystyk:-D
 
u nas się skończyły dobre czasy. Teraz ja wychodzę na prostą, więc się zaczyna chcieć, natomiast S jak zobaczył rączki nóżki wiercidupy to od razu mówi że jak tam już takie duże jest to zdecydowanie nieeeee :wściekła/y: znowu będę się ja musiała płaszczyć...
 
Ufff, bo juz myślałam, że to ze mną coś nie tak. Tyle się naczytałam, że kobiety w ciąży mają większą ochotę na sex niż wcześniej, a u mnie jest całkowicie odwrotnie. Wiadomo, że jak już mój biedak mnie zachęci to potem jest fajnie, ale żeby do tego doszło to musi się sporo namęczyć. Czasami mi go żal. Mam nadzieję, że to minie.
 
agusia no ja też tak miałam, ze jak zachęci to już super..a ostatnio..boże..głoopio mi było, bo mężuś się starał a ja kompletnie zero ochoty..pytał się co się dzieje..a mi bylo tak głoopio..poprostu anty..anty..zero ochoty. Ale moze miałam gorszy dzień..nie wiem..
 
Ania - może to przez te mdłości i słabe dni nam się nie chciało... ja teraz też już normalnie, no ale mój boi się że zaszkodzi dzidzi...
 
reklama
Do góry