reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Czyli nie było się po co spieszyć hahahaha
Oczywiście, gratuluję pęcherzyka :-):tak::-)

Karo_lina, multicytat jest prosty: przy każdej wypowiedzi, na którą chcesz odpisać kliknij "+ (obok "cytuj po lewej stronie), kończysz klikając "cytuj i pojawia Ci się okienko z odpowiedzią zawierającą cytaty.
 
reklama
Czyli nie było się po co spieszyć hahahaha
Oczywiście, gratuluję pęcherzyka :-):tak::-)

Karo_lina, multicytat jest prosty: przy każdej wypowiedzi, na którą chcesz odpisać kliknij "+ (obok "cytuj po lewej stronie), kończysz klikając "cytuj i pojawia Ci się okienko z odpowiedzią zawierającą cytaty.
no nie bylo ;-) no ale niestety nia mialam na to wplywu tak do konca, maz inaczej wolnego nie mial niestety...
na szczescie gin za wizyte nie skasowal, "policzymy" sie nastepnym razem jak juz cos bedzie widac ;-)
 
Karo_lina, multicytat jest prosty: przy każdej wypowiedzi, na którą chcesz odpisać kliknij "+ (obok "cytuj po lewej stronie), kończysz klikając "cytuj i pojawia Ci się okienko z odpowiedzią zawierającą cytaty.

dzięki, faktycznie bardzo proste :-)


Lotka gratuluję pęcherzyka!!!! :-):-):-)
 
Czytając Wasze opisy wizyt u ginekologa stwierdzam, że ja poczekam z wizytą do następnego tygodnia. Nic złego się nie dzieje: nie krwawię, nie plamię, bóle brzucha ustępują - nie są ciągłe.

Prawdopodobnie lekarz po zbadaniu mnie kazałby przyjść tak, czy inaczej za tydzień lub dwa w celu założenia karty ciąży.

Tak, jak cyniczna napisała nie ma się do czego spieszyć. Za to wybiorę się na betę w celu potwierdzenia wieku ciąży i stwierdzeniu, że domowe testy się jednak nie myliły.

Przypominam tylko, że aby móc ubiegać się o becikowe pierwsza wizyta u ginekologa MUSI odbyć się do 10 tc.
 
Poszłam po rozum do głowy ;-) ale chyba wizyta u rodzinnego mnie nie obejdzie, bo gardło mnie straaaaasznie boli. Czy mogę wziąć paracetamol?
 
reklama
Do góry