reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Lotka, spóźnione gratulacje:-)
Ja się "trochę" stresuję, bo przedwczoraj miałam 4 kropki takie 2milimterowe krwi na papierze;/, wczoraj rano jedną taką łososiową kropkę a do teraz, odpukać;-), nic już nie ma...Staram się pocieszyć,że może to tak w terminie mojego okresu?? W każdym bądź razie umówiłam się na jutro do lekarza, żeby wstępnie się zorientować jak to wszystko wygląda. I snuję się po forach czytając najgorsze scenariusze, co mi jakoś nie pomaga się uspokoić:szok:
A co do bólu gardła zastanawiam się, czy można w ciąży leczyć go tymi lizakami rutimal c dla dzieci na gardło? Ostatnio mi bardzo pomagały:zawstydzona/y:, ale teraz nie wiem czy mogę :-(
 
reklama
I snuję się po forach czytając najgorsze scenariusze, co mi jakoś nie pomaga się uspokoić:szok:

Aleś sobie znalazł sposób na "odstresowanie!!!:wściekła/y::wściekła/y: JUŻ MI Z TYCH FORÓW!!!! :wściekła/y::szok::wściekła/y:Poleżeć sobie przed tv z herbatką w ręku, a nie czytać "najgorsze scenariusze"! Ale już! Bo wyłączę komputer!!!!;-):-D:-D:-D
 
cyniczna, haha, mój A to już dawno chce mi zakładać blokadę na niektóre strony:-p...Chyba Cię posłucham i dam odpocząć komputerowi;-)
Dzisiaj mnie nie mdli, po raz pierwszy od tygodnia:confused: Wy też tak miałyście/macie, że objawy się pojawiały i znikały? Czy codziennie to samo?
 
cyniczna, haha, mój A to już dawno chce mi zakładać blokadę na niektóre strony:-p...Chyba Cię posłucham i dam odpocząć komputerowi;-)
Dzisiaj mnie nie mdli, po raz pierwszy od tygodnia:confused: Wy też tak miałyście/macie, że objawy się pojawiały i znikały? Czy codziennie to samo?

Hymmm... wczoraj rano spanikowałam, że mnie nie zemdliło i piersi nie bolą. (Przyznaję się, taka chwila słabości i niewiary, za co przepraszam szczerze)... W każdym razie obawy były bezpodstawne i bez sensu, bo wystarczyło tylko odkręcić słoik z majonezem, bym sobie przypomniała, że dzidzia tego NIE LUBI!!!! :-D A piersi z powrotem zaczęły mnie boleć wieczorową porą... To normalne, że raz słabiej, raz mocniej odczuwamy te ciążowe dolegliwości :tak:
 
Byłam dziś u lekarza, niestety bez usg bo to NFZ. Dostałam skierowanie na badania: glukoza, HIV, AntyHCV, toxo IgM, IgG, OWA, Odczyn Coombsa, Morfologia, Rozmaz mikros. krwi, mocz ogólny+osad i biocenoza pochwy (nie wiem czemu nie cytologia), do tego mam sobie zrobić jeszcze TSH i aTPO :confused:. Mam założoną książeczkę ciąży i dostałam 4 reklamówki z gazetami i próbkami (dwa małe sudocremy, płyn do ciała i włosów j&j i lovella płyn do prania białego) :szok: Z wizyty ogólnie jestem zadowolona, bo pierwszy raz byłam u lekarza. Potraktował mnie jak człowiek z troską pytając o to jak się czuję i czy mam jakieś pytania. Oczywiście standartowe badanie gin. i badanie ph pochwy za pomocą papierka. Następna wizyta za 5 tygodni czyli 8.02. zastanawiam się tylko czy badania robić od razu czy przed wizytą?
 
Ostatnia edycja:
Ja się dzisiaj przerejestrowałam. Na nieszczęście dopiero na 18 stycznia, ale póki się nic nie dzieje i do 7 tc zdążę nie panikuję. Może zrobię sobie badania, jakie Wam zlecili żeby mieć już to z głowy...:confused: Jak myślicie, dobry to pomysł? :confused:
 
Marudka objawami sie nie przejmuj mnie dopiero od wczoraj cyce bola. Objawy przychodźą i odchodzą. Należy sie cieszyc ze są delikatne bo do września bedziesz miała ich dosyć.

Bubus szkoda ze nie miałaś usg . Te gadzety fajna rzecz

Madelaine jesli idziesz do lekarza prywatnie to jak najbardziej rób badania ale jesli na nfz to poczekaj za skierowniem

Bylam dziś u lekarza jest piękny pęcherzk z ciałkiem żółtym. Wielkość odpowiada 6 tygodniowi. Kamien mi z serca spadł jestem zadowolona i mam ta pewność ze wszystko jest dobrze. Dostałam lutke 2 tabletki przed snem
 
Byłam dziś u lekarza, niestety bez usg bo to NFZ. Dostałam skierowanie na badania: glukoza, HIV, AntyHCV, toxo IgM, IgG, OWA, Odczyn Coombsa, Morfologia, Rozmaz mikros. krwi, mocz ogólny+osad i biocenoza pochwy (nie wiem czemu nie cytologia), do tego mam sobie zrobić jeszcze TSH i aTPO :confused:. Mam założoną książeczkę ciąży i dostałam 4 reklamówki z gazetami i próbkami (dwa małe sudocremy, płyn do ciała i włosów j&j i lovella płyn do prania białego) :szok: Z wizyty ogólnie jestem zadowolona, bo pierwszy raz byłam u lekarza. Potraktował mnie jak człowiek z troską pytając o to jak się czuję i czy mam jakieś pytania. Oczywiście standartowe badanie gin. i badanie ph pochwy za pomocą papierka. Następna wizyta za 5 tygodni czyli 8.02. zastanawiam się tylko czy badania robić od razu czy przed wizytą?
No, spasiony lekarz... i to na NFZ... cholera, u nas takich nie ma... Się obłowiłaś. Szkoda tylko, że usg nie zrobił. U nas na NFZ robią usg dopiero w 12stym tygodniu. A badania zrób przed następną wizytą, będą bardziej aktualne.:tak:
Ja się dzisiaj przerejestrowałam. Na nieszczęście dopiero na 18 stycznia, ale póki się nic nie dzieje i do 7 tc zdążę nie panikuję. Może zrobię sobie badania, jakie Wam zlecili żeby mieć już to z głowy...:confused: Jak myślicie, dobry to pomysł? :confused:
No, niegłupi :tak::-) jeśli prywatnie idziesz. Ja zrobię w piątek.
Bylam dziś u lekarza jest piękny pęcherzk z ciałkiem żółtym. Wielkość odpowiada 6 tygodniowi. Kamien mi z serca spadł jestem zadowolona i mam ta pewność ze wszystko jest dobrze. Dostałam lutke 2 tabletki przed snem
Gratuluję!! Luteina... Ciekawe, czy też ją teraz dostanę?
 
Witam !!! 2.01 wyszedł mi pozytywny tescik ale taki bladzioch straszny , na drugi dzień juz taki ładny mocno widoczna krecha, wczoraj popoludniu tez juz bardzo widoczna a dziś rano znowu wyszedl mega bladzioch :( co mnie baaardzo zmartwiło i od rana nie mam bólu piersi jedyne co to brzuch mnie pobolewa i puszcza ale takie skurcze mam z 10razy na godz, zrobiłam dziś betke al ewyniki najwczesniej w piatek a moze i w poniedzialek :( dzis 34dc (zawsze 28) jutro chce isc do ginka myslicie ze bedzie juz cosik widac?? aha biore luteine 3x1 w sierpniu poronilam w 5tyg
 
reklama
maja16 - zrób betkę jutro i w poniedziałek i zobaczysz czy przyrasta odpowiednio. :tak:
Bunny86 - dostałaś luteinę, bo masz niski progesteron czy jako bhp? :sorry2:
 
Do góry