Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Mlody cos zaczal smarkac, moze po wczorajszym mini kuligu? S pociagnal nas samochodem kawalek.
:-) będą zdjęcia, bo Panie same trzaskały, bo doszły do wnisku, że jakby zawołać fotografa to by nas to drogo kosztowało, a tak puszczą płytkę w obieg
popołudniu jeszcze młodą odwiedził chrzesny, więc zapas słodkości mamy chyba na rok
a no i do mnie też przyszedł mikołaj:-) i to taki którego się nie spodziewałam i całkiem wypasiony;-) więc już chyba na dobra moje doły poszły sobie;-)






teraz w domciu kawka a potem po dzieci i na 16 jest w mieście na rynku festyn dla dzieci z Mikołajem.
zapomniałam napisac mamy załatwione miejsce w szpitalu na podcięcie języczka Oli i termin 15grudzień......zwolniło sie miejsce no i wskoczyliśmy na nie a tak to musieli bysmy czekac do lipca![]()
witam z samego ranka własnie wróciłam z przedszkola i jakos mi smutno bo mówiłam pani że Oli nie będzie w przedszkolu 13 i 15 no i co się okazało 15 maja byc jasełka a Ola tak sie cieszyła że będzie aniołkiem i będzie tańczyc w balecie:-(narazie jej nic nie mówie bo codziennie będzie mi płakac pani powiedziała że szkoda bo widziała że Oli zależy ale powiedziała że na Dzień Babci i Dziadka będą wystawiac Jasełka jeszcze raz i Ola tą swoją rolę zatrzyma........że akurat te jasełka musza byc 15
a Mateusz codziennie płacze w przedszkolu ze on tam chce zostac dzis nawet poleciał wziął jakies klocki i rozłożył sie na dywanie i ukladał i znów siłą go wynosiłam z przedszkola![]()