reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Iza, czekanie na to, że facet się czegoś domyśli, to jak czekanie na wygranie 6-tki w totka. To są TYLKO faceci

boli mnie gardło i to tak szczypiąco-drapiaco. Nie chce chorowac!
 
reklama
Donuś ciepłe mleko z masłem i miodem wypij, pomoże na gardło

Wiem wiem, faceci tacy są. Jakbym napisała od czego moja kłótnia się zaczęła byście pokiwały głowami i napisały że tacy są WSZYSCY faceci. Ale mnie to nie pociesza.
Włąśnie zastanawiałam się nad wyjazdem z małą na kilka dni, ale szkoda mi Omara... ech
 
to zrób Omarowi kilka dni wolnego od przedszkola;-)

U nas w przedszkolu...organizuja Dzień Babci i Dziadka...Dopiero się uczą wierszyków. pewnie znowu będzie w dzień Kobiet, jak dotychczas:angry::angry::angry:

Właśnie chcę do domu jak najszybciej, żeby poaplikować sobie domowe sposoby na to gardło.
 
Hello
Iza nie zazdroszcze, ja bym zrobiła obiad tylko dla syna
Donus zdrówka....... u nas tez zima na całego, wrrrrrrrr jak chcę słonko i zielono dookoła:tak:

Monia lepiej chodzić do sprawdzonych miejsc, u nas w soboty jest taniej na basenie, w ta sobote koleżanka z jej tata zabrały Majuskę na basen , ponad 2 godziny sie moczyły za 10zł:tak:
W tym tygodniu nie ma tańców, bo Pani chora więc uffffff troche luzu po południu a Adasiek ma kryzys z karate, ale chodzi

U nas jako tako......... zakupy, zakupy i jeszcze raz zakupy......... no ale prawie juz wszystko mama wykupiła co miała hihihi........ mam teraz luz bo pojechali do domu, majstrom jeszcze cos podowozić i będą dopiero na 20, tańców nie ma, więc popołudnie rodzinne sie szykuje........ obiecałam córuni w Scrable pograć, a teraz ogląda cos tam, bo juz w domciu od 12 jest.

Co do ro[pieszczania przez moich rodziców to raczej nie, bardzije chyba Adaś chce nas wyczuć na co może sobie pozwolić........ mysli że nie przetrzepię mu portków przy nich, ale sie myli, hihihihi
 
Aguś, to miłego i spokojnego popołudnia.
rodzice nie boją się zostawić mieszkania samego robotnikom? Chyba wszystkich rzeczy nie przewieźli do Was?
 
Aguś, to miłego i spokojnego popołudnia.
rodzice nie boją się zostawić mieszkania samego robotnikom? Chyba wszystkich rzeczy nie przewieźli do Was?

Donuś rodzice robią generalny remont czyli jak wchodzili roboticy to w domu były tylko ściany:tak: a rzeczy są w piwnicy i garażu, większosc gabarytowych np meble czy łózka to posprzedawałam już, bo będą nowe:tak:
 
reklama
Do góry