reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie
u mnie bez zmian...

Donuś twoje przedszkole mnie zaskakuje, dobrze że wakacji nie robią od września!

Aguś to niezły remont. Jak nowe mieszkanie :-D A jak minął rodzinny wieczór?

Majandra , skończyłaś? Kidy obrona?

My z Omarem wieczorami gramy na PS, taka wspólna rozrywka a tatuś zajmuje się córeczką (zalula, ona śpi a on na kompie)
 
reklama
Witam kobietki!

na szczęście już się zbliża weekend.:-) A ten będziemy mieli bardzo gościowy: jutro przyjeżdża moja siostra a w niedzielę brat z rodzinką. Cieszę się, tylko brak mi zapału do porządków i przygotowań:zawstydzona/y:

Dziś muszę jeszcze iść na zebranie wiejskie, bo będzie poruszana sprawa nowych opłat za śmieci.

Iza, naprawdę nie wiem czemu u nas nie mogą zdążyć z tym Dniem babci.... Już tzreci rok ta sama historia, a obiecali, że w tym roku będzie w terminie.


Anetka, co z Tobą? Monia, co u Was?

Miłego dnia!
 
Najchetniej przespalabym caly dzien,a musze o 10 jechac juz do Gniezna,bo w poniedzialek schody ma majster montowac,a ja nie mam halogenow,bo nie potrafie wybrac,czy okragle,czy kwadratowe, czy srebrne (bo takie dodatki sa w poreczy),czy zlote (bo takie sa klamki w drzwiach i oknach i chyba takie tez beda obudowy przy lampach na korytarzu...) Dylematy, achhhh

Ale co tam mam super newsa 5.05 przylata moja siostra z rodzinka i zostaja do 26.05!!!!!!
 
Witam
U nas ok po za tym ze laptop mi sie zepsul no i ferie sie konczą a ola zaczyna kaszlec:baffled:ale bylismy u lekarza i nic niepokojącego nie ma...
Donkat udanego gosciowego wekeendu
Justyna super ze siostra na tak dlugo przyjedzie nacieszysz sie swoja krolewną .a przy wykonczeniowce najwiecej dylematow i trudnych wyborow
Aneta???
Agulka jak tam zycie z rodzicami?
 
Justka, ja pamiętam, że też miałam dylematy z kolorem listwy łączącej płytki z panelami w kuchni, bo klamki od drzwi złote, uchwyty szafek srebrne... Fajny czas teraz masz:-)
Do wizyty siostry jeszcze troche czasu, ale przynajmniej zdążycie się sobą nawierzyć:-)

Monia, a jak po wizycie u okulisty?
 
U okulisty spedzilam pol dnia bo jak przed 9 tam bylam to o 14.30wyszlismy z gabinetu :dry:ale naszczescie Ola ma wzrok ok i zadnej wady:-)
 
Monia to super że badania wyszły bez zarzutu i wszystko jest Ok. Dla takich wieści nawet straconego czasu nie szkoda.

Justyś wybór dokonany? Gdzie mieszka twoja siostra?

My dziś Omara sprzedajemy do dziadków i lecimy na zakupy. Ja chce poszaleć w Home&You o ile będą jeszcze przeceny. Muszę też parę rzeczy dla małej kupić. Jutro w południe odbieramy Omara a potem siedzimy w domu. W niedzielę meżuś do szkoły a ja z dzieciakami sa ma w domu :baffled:



MIŁEGO ŁIKENDA!!
 
reklama
Do góry