reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
NICK....WIEK.....Ciąża.....TERMIN @
Czekają na wpisanie w "ciężarówki" z datą:

Ola 21-1995.......21.........ciąża 1.
tatinka...............33.........ciąża 2.

Forumowiczki, które milczą:
aga4011. ..........26..........4..........?
Myszuniapp.......29.........3..........?
dowela. ............27..........1..........?
Mariolka............27......... 2..........?
Mamuniol..........31..........3..........?

Staraczki:
Wiiktoriiaaa.......24..........1...........02.05
Aniaa_H............23..........1...........03.05
Dora032............33..........2...........03.05
Anna25.............35..........3...........03.05
Nuśkaaa............24.........1...........8-9.05
Kamila..............27..........2..........18.05
MałaMi90..........26..........3...........25.05
Czarnuszka88......28.......3...........24.05

NICK.....WIEK....CIĄŻA ....TER.PORODU
Ciężarówki:

Mamakulka........24......1........13.08.216-->24t5d
OlaMagda..........34......4........03.09.16-->23t
KasiaMarysia.....23......1........09.09.16-->20td 5d
Nadziejka96.......19......2........12.09.16-->20t
India9................30......2........13.10.16-->16t
dzwoneczek.......30......2........20.10.2016-->11t3d
Życiowa.............28......2........03.11.16-->14t
Viola150............30......2........12.11.16--> 6t 2d
Kasia654...........23......1........28.11.16-->7t6d



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu dziwna sytuacja ja nigdy nie mialam czegos takiego
w tych co sie moczy odrazu mi sie po chwili druga kreska pojawila i juz tak zostala
zobacz na dole..
Kup sobie plytkowy dasz kilka kropelek poczekasz min i da Ci odpowiedz
tylko zrob jeden teraz i drugi rano kiedy masz termin @??
a jak mialam tu negatyw to jedna kreska byla bez ciazowej..
pokaz zdjecie jak masz jakis
 

Załączniki

  • 12966659_1033976250028376_2133597437_n.jpg
    12966659_1033976250028376_2133597437_n.jpg
    42,7 KB · Wyświetleń: 47
Czesc dziewczynki
Ja sie tak dzisiaj wkurwilam ze masakra...
Zyciowa sliczny synus 8 cm kurde jaki maly ciekawee ile moje a mm;D a objawy wydaje mi sie ze w ogole nie swiadcza o plci..Mam kolezanke co ma dwoch synkow i z jednym prawie w ogole nie miala objawow z drugim wymioty slodkiego jej sie chcialo..kazda ciaza inna jest
Pozniej Was poczytam
 
Ja wymiekam. czekałam na swoją kolej... patrzę 12... nie wytrzymałam poszanowania do rejestracji i mówię czy przyjmuje inny lekarz, bo czekam ponad godzinę a ma wejść pani która jest zapisana na 10.10!!! mowę ze mam gorączkę i mi słabo i ze w ciąży tyle trzymać kobietę w poczekalni to jakaś pomyłka. juz serio nie widziałam jak mam usiąść czy stanąć bo brzuch i plecy mnie rozbolaly. .. pani miła od razu dala znać lekarzowi i weszłam następna. ostre przeziębienie ale zwolnienie i skierowanie na wyniki mi dał. no i Wit c paracetamol i płukania na gardło.
ale jutro musze iść do pracy... nie wiem jak ja mam to zrobić. babka poradziła mi przyjść jutro po zwolnienie i powiedzieć ze ma być od 28 bo dzisiaj byłam w pracy (bo byłam ale krócej) no nic pójdę jutro i zobaczę. ..
ja juz zglupialam namorfologie zlecona przez interniste musze być całkiem na czczo? chyba pójdę w piątek dopiero bo ja mam iść jutro do pracy a później do przychodni to nie dam rady tyle nie jeść. ..

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi, my dopiero mamy zamiar zacząć się starać ;) Dlatego się zastanawiam czy przed warto się jakoś szczególnie przebadać :) Myślę, że zaczniemy tak w wakacje, więc jeszcze jest troszkę czasu :)
 
Do góry