reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

KasiaMarysia szczera prawda - u mnie poza dużym brzuchem [emoji16][emoji16][emoji16]

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
reklama
Hej Dziewczyny ;)

Anna25 to trzymam kciuki, zeby 4s zadziałało :D

KasiaMarysia jakie to prawdziwe, wszystkie punkty pasują ;p

Byłam rano w laboratorium i mam nadzieje, ze to ostatnie badania w tej ciąży ;) nawet kilka osób mnie chciało przepuścić w kolejce co mnie zaskoczyło ;p
No i przy okazji poszłam do ogólnego z tym moim przeziębieniem, bo nie przechodzi i dostałam antybiotyk. Więc dzisiaj znowu sie lenie pod kocykiem i sie grzeje ;)
Oby szybko mi przeszło, bo jak bym miała rodzic z chorobą to ja dziekuje ;p

Miłego dzionka ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super literki;)

A chłopaki to widzę już kumple ze heej;) śliczne chlopaczki; )

Życiowa ja jak miałam zakażenie i wzięłam ten lactovaginal to po nim miałam jeszcze gorsze zakażenie ale wiadomo może nie każdej służy . Ale tak mnie piekło ze coś strasznego . Ja tez znowu mam zakażenia i ratuje się tym clotrimazolem w kremie ale musze iść do gina po receptę na lek dla mnie i dla Pawła bo zaczyna mnie piec tylko jak się poprzytulamy wiec znowu go zarazilam a on mnie i takie błędne koło. Ja juz mam dość tej mojej cipki normalnie bez przerwy coś.

Zamówiłam na dzień babci i dziadka 2 kalendarze z Filipkiem jeden dla Pawła rodziców drugi dla mojej mamy i mi dzisiaj napisali ze przez pomyłkę wysłali mi jeszcze 2 kalendarze ale nie musze nic płacić bo to z ich winy i polecają się na przyszłość a przyszły takie ładne ze zalowalam wczoraj ze nam do domu nie zamówiłam a tu będę miała jeszcze dwa ;)

Jestem taka głodna ze jezu a nie mam nic do jedzenia pusto normalnie bo mój pojechał na Lublin z ciotka do lekarza bo ma nowotwór macicy kurde i zabrał mi kartę bo w samochodzie zostawiłam mama w mieście i jestem bez pieniędzy haha . Aaa tam może nie umrę z głodu ;p

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super literki;)

A chłopaki to widzę już kumple ze heej;) śliczne chlopaczki; )

Życiowa ja jak miałam zakażenie i wzięłam ten lactovaginal to po nim miałam jeszcze gorsze zakażenie ale wiadomo może nie każdej służy . Ale tak mnie piekło ze coś strasznego . Ja tez znowu mam zakażenia i ratuje się tym clotrimazolem w kremie ale musze iść do gina po receptę na lek dla mnie i dla Pawła bo zaczyna mnie piec tylko jak się poprzytulamy wiec znowu go zarazilam a on mnie i takie błędne koło. Ja juz mam dość tej mojej cipki normalnie bez przerwy coś.
Zamówiłam na dzień babci i dziadka 2 kalendarze z Filipkiem jeden dla Pawła rodziców drugi dla mojej mamy i mi dzisiaj napisali ze przez pomyłkę wysłali mi jeszcze 2 kalendarze ale nie musze nic płacić bo to z ich winy i polecają się na przyszłość a przyszły takie ładne ze zalowalam wczoraj ze nam do domu nie zamówiłam a tu będę miała jeszcze dwa ;)


Jestem taka głodna ze jezu a nie mam nic do jedzenia pusto normalnie bo mój pojechał na Lublin z ciotka do lekarza bo ma nowotwór macicy kurde i zabrał mi kartę bo w samochodzie zostawiłam mama w mieście i jestem bez pieniędzy haha . Aaa tam może nie umrę z głodu ;p

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Panowie też mogą clotrimazol używać :)
 
Do tej pory słodyczy mogło nie być, czasami zjadłam cukierki albo batona ale od wczoraj aż mi się ulewa od słodyczy [emoji23] jakoś tak mi się przestawiło. I zaraz z +4 kg będzie a +14 kg

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania to może coś się ruszy :)

Ja oczywiście już na siku musiałam wstać...ciekawe czy zasne.
A tak zastalam moje dziecko w łóżku.... :)
Zobacz załącznik 792978
Ciekawe ile czasu tak spała :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Mój potrafi tak spać pół nocy :) :) dopóki nie zajrzę do niego. odkrywa sie notorycznie, a pozy najróżniejsze. Jak sie Amelka nie budzi to ja nie wstaje więc nie wiem czy mu tak wygodnie :)
 
reklama
Nadziejka ja też zamawiałam kalendarze na dzien babci i dziadka :) i też przyszły śliczne, żałowałam że dla nas nie zamówiłam. no ale u nas sie nie pomylili haha :)

Anka trzymam kciuki za 4s :)

Dora biedulko :* kurcze niech ci sie wszystkie te dolegliwości skonczą co byś sie mogła tą ciażą w pełni cieszyć!
a ja zamówiłam Amelci takie niechodki za całe 7,20 ;)
Link do: Baby Shoes Girls Cotton Floral Infant Soft Sole Baby First Walker Toddler Shoes-in First Walkers from Mother & Kids on Aliexpress.com | Alibaba Group
 
Do góry