reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Wiem wiem kochana on tez smaruje ale to pomaga na chwile do następnego razu . Musimy się wyleczyć znowu .

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No to faktycznie musicie konkretnie do sprawy podejść. A po leczeniu koniecznie probiotyk ginekologiczny na odbudowę flory bakteryjnej. Bo te leki wymiatają wszystkie bakterie i te potrzebne i te nie potrzebne. A tak w ogóle to powiedz lekarzowi że to taka nawracająca infekcja bo to sie leczy inaczej. Trzeba dłużej lek brać a dawki potem mniejsze.
Ostatnio się edukowałam z tego tematu z racji mojego problemu
 
Do tej pory słodyczy mogło nie być, czasami zjadłam cukierki albo batona ale od wczoraj aż mi się ulewa od słodyczy [emoji23] jakoś tak mi się przestawiło. I zaraz z +4 kg będzie a +14 kg

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja np czasem mam tak, że na obrazku np ciastko francuskie mi się podoba, ale jak już mam je przed nosem to traci atrakcyjność.
W sumie to to by mi mogło do końca życia zostać :) bo ja straszny łasuch byłam i strasznie trudno było mi się powstrzymać przed zjedzeniem ciacha
 
Wtedy jak byłam w ciąży to mi fajne leki przepisał na zakażenie mi i mojemu właśnie z 2 tyg brałam a on 6 dni chyba . Bo jego nie swędzi ani nie piecze tylko mnie . I zawsze biorę trivagin bo ja się męczyłam z zakażeniami rok czasu jak poronilam i zaczęłam brać antybiotyki na toksoplazmoze i się zakażenia zaczęły bez przerwy miałam.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oo widzisz Violu i ile placilas?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
48zl za 4szt plus 15zl przesyłka ze str uwolnij kolory

relgh371tsldyf8u.png
 
O to ja jak zwykle przeplacilam . A jaki rozmiar kalendarzy? Bo ja za dwa z przesyłka zapłaciłam 52 zł . No w sumie drugie dwa dostane za darmo hehe [emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry