reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Mariolka jest w ciazy?? Super :-) pogratuluj jej Ola jak masz z nia kontakt. Tez sie ostatnio zastanawialam co u Minki i czarnej Madzi.

Ja mam wózek 3w1 i mam fotelik od producenta. Dla Filipa tez miałam. Nie narzekalam. Filip w gondoli jezdzil dobre 5 miesięcy bo potem chcial juz wiecej widziec. Amelka pojezdzi moze troche dluzej. Ale moja dł gondoli to ok 80cm.

relgh371tsldyf8u.png

Czarna Madzia na wrześniówkach ze mną siedzi [emoji6][emoji5]

@India jeszcze nie wiem, jakoś za miesiąc, półtora


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
hej.
ja mam wozek tako jumper light tuskusowo szary. gondola w srodku ma 80 albo i wiecej cm. i podnoszone oparcie. jedyne co jest w niej zle to ze sie nie da odpiac budy do prania...
dzis i nas bedzie polozna ( miexzy 11 a 14) to zobaczymy czy mala przybiers na wadze. ogolnie jak spi to jeczy, piszczy itp ze spac nie idzie w nocy.
w czwartek lekarz ustali nam wizyte w sprawie malego.
Anna trzymamy kciuki bo Ty dzis do szpitala [emoji5]
 
Hej jakie slodkie widoki z rana :)
Myslalam ze tylko ja jestem do tylu ze szczepieniami bo jeszcze nie zaszczepilam Zuzi. Ja ostatnio wazylam Zuzie jak miala dwa tygodnie a tak to tylko domowym sposobem i wazy jakos 6 kg .
Kurcze tez musze wziac sie za siebie bo przyjdzie wiosna a ja taka gruba bede :(
 
Hejka ;)
Wiki no tak ten czas ucieka, niby 9 miesięcy to kupa czasu a tak mi zleciało, że nie wiem kiedy :D

Kasia2310 wstawię później tabelkę, jak laptopa uruchomię ;)

Życiowa ja teoretycznie tez mam swojego trenera, ale uciekł mi do poznania ;p po połogu planuje do dietetyka sie wybrać i zacząć moze z Chodakowska ćwiczyć ;) a jak mężu wróci w lipcu to oddam sie w jego ręce hihihi ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to pierwsze szczepienie w szpitalu zrobili?
Zapisałaś małego do przychodni? Nie gnębią Cie?
Sorki że tyle pytań na raz, ale ja chyba będę odkładać szczepienia i jakąś taktykę muszę obrać :/
W szpitalu zaszczepili go Ale jak szliśmy do domu dopiero. Też na moja prośbę odczekali. Byłam w przychodni. Jest zapisany. Nikt mnie nie gnębi ;) ostatnio była położna to jej powiedziałam że chce przeczekać okres zachorowań i ze później zobaczymy co dalej. Dodałam ze chce to szczepic Ale nie teraz.


 
reklama
India Zuzia od tygodnia tez mi zle sypia niewiem czemu. A meningokoki nie sa jakos po pol roku bo cos mi sie kojarzy ze Lile jakos pozniej szczepilam cos kolo 8 miesiaca.
 
Do góry