reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Nadziejka mi położna mówiła żeby w 5 zrobić próbę glutenowa. Przez tydzień dawać łyżeczkę kaszy mannej gotowanej na wodzie i w moim przypadku dodawać mleko swoje. Ty bys mogła dodawac mm. Ale ja nie będę tego robić zanim nie zacznę rozszerzać diety. Poza tym udowodniono brak zwiazku celianki (czy jak to sie pisze) z podawanie glutenu więc nie wiem po co takie podchody. Jak Fifi ma ząbki to śmiało możesz tak jak Kulcia robić i dawać chlebek albo bułe :D

 
reklama
Tak wyglada nasze nieporadne chustowanie

1485874397-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wyglada jakby na pleckach miala luz.
1485876196-aaaaaa.jpeg

1485876201-aaaaaa.jpeg

Ja w kolejowej nie za bardzo lubię nosić bo wydaje mi sie ze to kółko małego gniecie a żeby zostało na ramieniu to nie wiem jak zrobić. No jak dociagam to kółko zjezdza... wybaczcie moją aparycje i fryzurę na tym jednym zdjęciu [emoji14]

 
reklama
Do góry