reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
ja wozilam malego w spacerowce jak jeszcze nie siedzial sam bo on usiadl sam z czworaka. Na lezaco potem lekko podwyższone mial .W godoli tak malo jezdzil ze az mi zal ze nowy wozek i tak jakos mi sie kojarzy jak byl malutki :)
Ale ja kupilam sobie lzejsza spacerowke tez bo ta od wozka ciezka ze nie dalam sama jak moj w pracy a balam sie zostawiac poza domem i musialam spacerowke.

I sobie moj synio wszystko widzial.
Dora nie masz opcji podwyzenia gondoli ?
Ja się skaplam po jakimś czasie dopiero:p
 
Ostatnia edycja:
Igi miał jakoś 5 miesięcy i jeździł w spacerowce na płasko całkiem bo tez się nie mieścił. Na zimę najlepsza gondola bo osłonięty od wiatru i śniegu.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igi miał jakoś 5 miesięcy i jeździł w spacerowce na płasko całkiem bo tez się nie mieścił. Na zimę najlepsza gondola bo osłonięty od wiatru i śniegu.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam taką dużą gondole żeby się mały zmieścił jeszcze i można ją podwyższyć xD ale nie wiem czy by siedział w niej i czy by to dziwnie nie wyglądało już.
Ale kurde jak sama w domu to i tak nie zniose
 
ja wozilam malego w spacerowce jak jeszcze nie siedzial sam bo on usiadl sam z czworaka. Na lezaco potem lekko podwyższone mial .W godoli tak malo jezdzil ze az mi zal ze nowy wozek i tak jakos mi sie kojarzy jak byl malutki :)
Ale ja kupilam sobie lzejsza spacerowke tez bo ta od wozka ciezka ze nie dalam sama jak moj w pracy a balam sie zostawiac poza domem i musialam spacerowke.

I sobie moj synio wszystko widzial.
Dora nie masz opcji podwyzenia gondoli ?
Ja się skaplam po jakimś czasie dopiero:p
Jak ją podniose to jyz w ogóle się nie mieści bo nóżki ugietr
 
Przypiąć się nie pozwoli W foteliku samochodowym jest ok jak auto w ruchu Także trzeba zawsze na zielone światło zdążyć
 
reklama
Hejka
My po imprezce. Amelka dostała trochę zabawek, trochę kasiorki i kilka ciuszków, W tym taką fajną góralską sukienkę w komplecie z koralami, kierpcami i opaską :)

Oczywiśćie panna obudziła sie wczoraj juz po 15, wzięliśmy wózek na salę żeby sie zdrzemnęła kolo 19-20 a ona za nic nie chciała zasnąć. Wytrzymała z trudem do 22.30 ale już ledwo patrzyła na oczy ;)
DSC04077.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg DSC04074.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg DSC04082.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg DSC04095.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg DSC04121.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
 

Załączniki

  • DSC04077.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    DSC04077.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    115,8 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC04074.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    DSC04074.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    95,5 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC04082.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    DSC04082.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    117,6 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC04095.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    DSC04095.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    86,6 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC04121.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    DSC04121.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
    85,2 KB · Wyświetleń: 52
Do góry