reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

To powiem Ci że niebo a ziemia w wiazanej a kolkowej :)
W wiazanej czujesz jak dziecko jest "przyklejone" :) I jest MEGA wygodnie :)
Wyczytałam ze jak sie dociaga chustę to trzeba tak to zrobić by dzieciątko było jakby zabandarzowene z mamą. Ja jak motam małego to widać tylko kształt jego ciała haha
1485877879-aaaaaa.jpeg

Tutaj to widać :)
Ja to jestem świrka i jaram sie tym chustowaniem bo mały jest przesłodki w chuście aż mam to ochotę zjeść haha

 
reklama
reklama
Strasznie trzymam kciuki za AnieH wtedy prawie komplet bedzie. Za czarnuszke tez ale nic sie nie odzywa i tez troche inna sytuacja bo ma juz 2 fajnych chlopcow.
Wczoraj powiedziałam koleżance o ciazy, strasznie mi ciężko było bo ona jeszcze dłużej sie stara i jest 10lat starsza...

Heh pierwszy poród i ostatni termin póki co jest taki sam, tylko rok później :p
 
Do góry