reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

Ależ super te Wasze domki. Ja też lubię starocie, ale chyba musielibyśmy wygrać w totka, żeby taki domek postawić :(
Żużaczku, a w Twoim dworku najbardziej podobają mi się te okna do samej ziemi...
 
reklama
goga te okna sa na czesci z basenem, bedzie mozna sobie do ogrodu wychodzić

A u nas gabinet (własciwie aneks biblioteczny na poddaszu bedzie w stuly staroangielskich gabinetów (jak z Agathy Christie. Ciemne meble, debowe biórko, sciany zrobione na zielono-morski kolor a na biorku mosięzna lampa art deco z zielonym kloszem....
 
żużaczek pisze:
goga te okna sa na czesci z basenem, bedzie mozna sobie do ogrodu wychodzić

A u nas gabinet (własciwie aneks biblioteczny na poddaszu bedzie w stuly staroangielskich gabinetów (jak z Agathy Christie. Ciemne meble, debowe biórko, sciany zrobione na zielono-morski kolor a na biorku mosięzna lampa art deco z zielonym kloszem....

mi się też coś takiego marzy...
 
Dziewczyny super projekty,każdy inny ale zarazem śliczny.
agata a gdzie będziesz się budować,gdzieś pod Warszawą?
 
Żużaczku tak sobie oglądam twój projekt i jeden pomysł chyba sobie pożyczę, jeśli oczywiście pozwolisz. To rozwiązanie łazienki przy pokoju na górze-  zasłonięcie toalet. W ogóle projekt bardzo mi się podoba. Ale zastanawiam się czy może na parterze  zrobić wejście do spiżarni z korytarza. Bo jak zakupy będziesz nosić z samochodu to przez cały dom. Sorry, że tak się pytam może ja coś na planie źle widzę :-[.
U nas takij spiżarni nie będzie ale to dlatego że działkę mamy z wjazdem od południa a kuchnia i salon i wjazd od garażu są od południa więc spiżarnia już się nie zmieścila. Ale kuchnia będzie duża.
 
starociom mówię wielkie NIE, ja się po prostu ich baaaardzo boję. Jakieś stare meble w domu, czy te domy obrośniętę , ooooooo nie dla mnie. Nawet jakaś szkatułka mi kiedyś w domu w ręce wpadła i tak jakby trumnę kształtem przypominała i musiała wylądować w koszu. Brrrrr.....
 
hahha a ja mam schize na punkcie lalek porcelanowych i pajaców - brrr jakoś mnie przerażają ;D

Śliczne domki !!!! KIEDY JAAAAAAA sie doczekam !!! chyba nie bede tu wchodzic bo zdołuje sie i zatłuke męża ze nie budujemy !!!!
 
agata zgadza się, do spizarni mamy wejscie tylko od kuchni. Było jeszcze jedno ale juz po wybudowaniu domku zdecydowalismy, zeby je zamurować bo w ten sposób uzyskalismy większa powierzchnie na półki. A czemu taka decyzja? Otóz u moich teściów sa dwa wejscia a i tak wszytsko nosza przez kuchnię, dla czego? Bo wiekszosc rproduktów i tak zostaje bezposrednio w kuchni a tylko część idzie do spizarni i wygladało to tak, ze wchodzili do spizarni ale i tak wszystko niesli do kuchni i w kuchni rozpakowywali. No i po przemysleniach zrobilismy własnie w ten sposób jak widzisz.
Łazienka będzie jeszcze troche przeprojektowana alewłasciwie bedzie to wygladało mniej więcej tak. Ta scianka półkolista przy prysznicu to wlasnie z luksferów...hihi
anda a ja wyznaję zasade, ze jedyne czego nalezy się bac, to niestety... źli ludzie :(
 
reklama
Agata mojej koleżanki siostra ma domek na Białołęce, niby to jeszcze Warszawa ale już tak na peryferiach ;D fajnie pośród drzew
 
Do góry