reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

Podrzucam kilka pomysłów- ja wiem, że rzadko która mama ma cały pkoj dla dzidzi- ja też mam kącik w sypialni, ale zawsze COŚ mozna ściągnąć.

nursury4wy.gif

babynursery041aa.jpg

img17l3pj.jpg

img30l9iy.jpg

img31s6ph.jpg
 
reklama
bardzo podoba mi się ten księzyc z gwiazdkami na sznureczkach. Chyba coś takiego uszyję, bo mam pustą scianę nad przewijakiem i nie wiedziałam co z tym fantem począc.
 
A ja nie mam jeszcze żadnych pomysłów :mad:. No nic lecę coś pooglądać to może cosik znajdę.
 
Żużaczku ja też mam coś:

ist2603963romanticwindow4um.jpg


Zimowa dekoracja okienka...jutro wklejamy nadal dziecinne pokoje, dobra? I prosze o szczególiki!A może zdjęcia naszych kącików?
 
Witek teraz ma bardzo ciasniutki kącik w naszej sypialni... a Bogucha.... coz.... mogła bym zamiast jego pokoju wkleic zdjęcie po przejsciu Kateriny ;D
Ale znalazłam wanne:
lazienki0055vx.jpg


szperam teraz w internecie w poszukiwaniu ładnych blatów kamiennych do kuchni i łazienki no i taka wannę znalazłam ;D
 
img17s4sj.jpg


Ja podobne koszyczki mam na kosmetyki malucha, kupiłam w Jysku, bardzo praktyczne. Nie pałętają się luzem oliwki i pudry i waciki... :)
 
Seria CUDOWNYCH pokoików. te patchworki za mną chodza..kto umie takie robic prócz amerykańskich starych panien?

dz5ku.jpg


dz0jg.jpg


dzi9bl.gif


dzi0dz.jpg


dzie5ai.jpg


ccdressup0oa.jpg


Mam nadzieję że was nie zmęczyłam..Tak się zainspirowałam, że jutro zaczynam od sprzatania dziecinnego pokoju!
Może cos udekoruję. ;)
 
reklama
Do góry