reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

Mailen dokładnie, jak się jeździ po Białołęce to tak jakby czasami na wieś wyjechać. W pierwszym domu na naszej ulicy jest nawet bocianie gniazdo i stała taka stara drewniana chałupa. Teraz jest już murowana bo facet sprzedał chyba ze 10 działek. Ciesze się z tego, że na naszej ulicy domy są bardzo różne, tzn jedne bardziej okazałe inne mniej. Liczę, że mieszkają tam rozsądni ludzie a nie jakieś snoby.
 
reklama
No więc ja z nieśmiałym poparciem dla Żużaczka...ale i andy. Lubię KLIMAT, jeśli sie go da uzyskac starociami, w porządku, ale wystarczy troche stylizacji...sa nowe rzeczy w okreslonym stylu...ja biore co mi pasuje. Ogolnie biorąc lubie romantyczne wnetrza. Z prawdziwych staroci mam dwie rzeczy- wielką, rzeźbiona komodę i szafę typu gdańska, dwudrzwiową. szafa odkorniczona czeka na renowację, komoda stoi w salonie. reszta to moja inwencja- taka zabawa klimatami. Lubie miekkie, nasycone kolory, światło, przestrzeń, ale taką nie pustą- drobiazgów nie za dużo, żeby sie nie napracować z odkurzaniem. Angielskie klimaty, ale z przymrużeniem oka. Duzo kremu, koronki ecru, wiklinę.

Zbieram zdjęcia z sieci i sie inspiruję...o mała próbka tego, co mnie " kręci".

Dom urządzam od 4 lat...więc mam czas...a i to dopiero 3 pokoje udalo mi sie skończyć...
pompomgardenbottom2ky.jpg
 
Kalina - zdjęcia piękne. Ale ja teraz marzę o przestrzeni, żadnych zasłon, ciężkich mebli, drobiazgów. Mamy małe mieszkanie to pewnie dlatego. Poza tym podoba mi się bardzo dużo różnych rzeczy ale jeszcze męża trzeba wziąć pod uwagę ;).
A gdzie znajdujesz takie super zdjęcia?. Podziel się jakimiś adresami, plis.
 
kalina ja własnie kocham ten zestaw kolorystyczny. Dodaje do niego jeszcze kawe i lawendę. Nasza sypilnia będzie własnie lawendowo-kremowa.
 
A tu są meble.

http://www.remodeling-bayarea.com/showroom/turnOftheCentury.php

Tu kuchnia na czerwono- jak ktos lubi ( ja wole wanilia, błekit i ciemna zieleń)
http://www.fernmichaels.com/countrysampler.html

Tu też piękne meble..
ttp://www.greatpricedfurniture.com/bedroom-furniture.html
.ja mam męża stolarza, więc no problem...

znam tez takiego, co robi stylowe angielskie na połysk, z intarsjami...

Tu sa patchworki.

http://www.shoppersnext.com/discount-homefurniture/Bedding--Quilts.html

A tak w ogole to proponuje cykle tematyczne- na poczatek wklejajcie swoje pomysły na pokój dziecinny!

 
reklama
a tak będzie wygladał pokoj Boguchy (z tym, że ma pośrodku drewniany filar (bedzie mógł laski przykuwac ;D).. no i okno połaciowe, ale na tyle nizko, że mozna przez nie spokojnie wygladac.
mimperiumwisnia0dl.jpg
 
Do góry