reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

reklama
No....te kapy sa boskie. Kupiłam podobną w Jysku, tylko pastelową, pikowana, dwustronna za 120 zł. mam wielkie łoże 2,5 na 2, więc kapa musiała być¬ wielka. Jak na ładuję aparat zrobie fotke i wkleję.
Która umie szyć poduszki?
 
w jisku sa cudne firaneczki wyszywane w drobniutkie rózyczki. Widzialas? Jak nam wstawia okna to wymierze i kupię, zeby był "na zaś"
 
Widziałam, ładniutkie. Lubie takie tiulowe mgielki. Na allegro śliczne organdyny sprzedają...
jeszcze kilka sypialnianych nastrojów...
ANGIELSKIE,Żużaczku... ;)

cottrevbedl1ho.jpg


sophiabrl4tb.jpg


watersedgebrl8ar.jpg
 
No, to moja sypialnia...z dwóch kątów.

Nie taka poduszasta i obfita jak te ze zdjęć...mąz lubi skromni9ej niż ja, a sypiamy wspólnie. Meble robił mąż.

s3on.jpg


ss5fq.jpg
 
kalina ta Twoja narzuta sliczna. A nie widzilas jakiejś kwiecisto-lawendowej?

A skąd wiesz, że lubię anielskie klimaty? Pisałam....aaa..... przy gabinecie pisalam :D.
Zastanawiam się czy korytarza nie zrobic tez w sylu angielskim tzn od połowy tapeta
 
Ja mam korytarz w takiej tapecie- dołem pasiasta koralowo-łososiowa, góra ciemny łosoś w lilijki.Do tego border w esy floresy.
Sprawdza sie świetnie na brudne łapki dzieciaków, ale jest dość ciemne, klimat w tym jest jednak.
 

Jeszcze kilka pokoikow dziecinnych...
duzo3ux.jpg

lk1584863vj.jpg

lk1586527oj.jpg



..i troche lawendowych cudów dla Żużaczka...


...lawenda z oliwką...

greenrosetrelliswlavendarambro.jpg


..lawenda z wanilią...

lawenda7ra.jpg


..lawenda po prostu...

lav7hr.jpg



Czy któraś z pań ma jakieś zamówienie? Co chcecie zobaqczyc i pomarzyć?
 
reklama
no to ja teraz praktycznie podejde do sprawy, wszystko piękne, cudne i strasznie bym chciała takie mieszkanko mieć, ale wiecie jak to sie kurzy !!!!! a przynajmniej w Krakowie opanować kurz graniczy z cudem !!! my chyba nawet zrezygnujemy z zasłon, jak tylko zmienimy okna, to założymy zwijane rolety i dowidzenia zasłony, zostaną delikatne firaneczki
 
Do góry