reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

Ż

żużaczek

Gość
zeby nie zasmiecac watku glównego proponuję nowy w którym bedziemy mogły dzielić się ciekawymi pomysłami odnosnie czterech katów. Wielkanoc "za pasem" to przyda sie trochę fajnych pomysłów na dekoracje swiateczne, moze jakies pomysły racjonalizatorskie do pokojów dziecinnych....
 
reklama
a to plany naszego domku
parter:
zmianarozmiarudsc018870mm.jpg

poddasze:
zmianarozmiarudsc018886ft.jpg

i elewacje
zmianarozmiarudsc018893of.jpg
 
ŁAŁ a ile to cuceńko ma metrów? To ja myślałam, że w moich 70 możemy się ganiać, alke widzę,ż to jest dopiero potęga. ;D

Wątek super- strojenie mieszkania to moja passssjjja.
 
Domek nie jest duzy. Ma 8,6 x 11,5m (część mieszkalna. Bez podpiwniczenia. Stwierdzilismy ze tam tylko graciarnia by sie robiła.

A ten pokoj z balkonikiem (na elewacji) ro pokoj Witonia :laugh:
 
Agata bardzo nowoczesny projekt, mnie się podobają takie stare z duszą ,np obrośnięte dzikim winem coś w stylu sielska wieś , jakis dworek. W ogóle podobają mi się stare rzeczy z przeszłością , ja jestem taki chomik sentymentalny ;D ;D
 
agata widze, ze preferujesz styl nowoczesny. Ja klasyke "na wierzchu i w srodku"czyli "arszenik i stare koronki" ;D ;D Moze dla tego, ze tyle nowoczesnych projektów musialam zrobic, ze mi się odechciało ;D ;D Ciekawie będzie z Toba rozmawiac, bo jak z kolezanka porównywałysmy co planujemy to wyszło, ze nawet ta sama glazurę wybrałysmy (wczesniej sie nie naradzałysmy, po prostu tak wyszło) ;D
 
domicela mi też podobają się z jednej strony stare klimaty, najbardziej chyba międzywojnie, a z drugiej strony domy bardzo nowoczesne z płaskim dachem, ale w okolicy nie ma takich domów, wszystkie domy nowe, ale takie zwykłe więc nasz zupełnie nie pasowałby do okolicy. Ten nasz to takie połączenie tego co jest w okolicy z domem nowoczesnym. Klasyka zupełnie odpada.
 
reklama
Żużaczku a nie wiem czy widziałaś ostatni numer czasopisma łady dom. Tam jest taki klasyczny dom, piękny i niezwykle dopracowany wewnątrz, zresztą właścicel to chyba architekt ;D. Z klasyki u nas w domu to będzie gabinet a reszta zobaczymy. Jak znajdę rzuty to wkleję.
 
Do góry