reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

No fajne i na pewno bezpieczne, ale trzeba wziąć pod uwagę z kim będzie dziecko jeździć. W sensie, że jak m prowadzi a ja z tyłu to ok ale jak ja jestem sama(m w pracy na wygnajewie) i prowadzę auto to chcę widzieć w lusterku co się z tyłu dzieje, chcę widzieć dziecko. Fotelik jest cały czas z tyłu.
Takie ciągłe przekładanie fotelika z przodu do tyłu i z powrotem to dla mnie wyczerpujący wysiłek(ze względu na kręgosłup).
Także jak na takie potrzeby to takie rozwiązanie wydaje mi się odpada.
 
reklama
A ja polecam MC Tobi. Przymierzaliśmy się do niego w środę. Wygląda bardzo solidnie. Fajne jest rozkładanie do pozycji półleżącej (z tym leżeniem to może przesada, ale jest wygodniej niż pod kątem 90 stopni). Montuje się całkiem sprawnie w aucie.
Tyle że w sklepie kosztuje ponad 900 zł. Na allegro miałam upatrzoną aukcję z Krakowa za 715, ale teraz ten sam sprzedawca ma już fotelik po 780 zł :/ W każdym razie ponad 700 trzeba za niego dać.
 
Salomii- może to i najbezpieczniejszy fotelik, ale dziecko tak jak dorosły oprócz bezpieczeństwa ma mieć też przyjemność z jazdy samochodem. Olek od kiedy skończył 2 lata ( a może i wczesniej ) jest czynnym pasażerem, obserwuje co się dzieje na drodze- komentuje, a osatnio po chwili jak mąż zaparkował powiedział do niego " brawo tato ładnie zaparkowaliśmy" :szok::-D hehehe
na topie jest też " goń go tato " ( o samochodzie jadącym przed nami, i wtedy pilnie obserwuje co się na drodze dzieje). Olek kocha lokomotywy, pociągi itp a tak się składa że jadąc do L-na przecinamy tory kolejowe, a że ruch tam spory to nie raz nie dwa ma okazję zobaczyć pociąg. Czasami też dziecko marudzi przy dłuższej podróży to trzeba go czymś zainteresować- "szukaj kotka, pieska krówki", albo cokolwiek pokazać--------- i ja się pytam jak w takim foteliku cokolwiek pokazać dziecku??

za to jak ja siadam za kierownica to zawsze ale to zawsze słyszę" mamo ale nie wjedziesz w drzewo ":baffled: ( podziękować tu muszę mężowi) ;/
 
hej dziewuszki mam problem z butkami - no więc tak mała zaczyna dreptać i chciałam jej kupić takie lepsiejsze butki typu Bartek czy \elefant ale te buty wszystkie które widziałam w sklepie są od rozmiaru 19 a moja ma pewnie 17-18, z kolei wszystkie te butki typu 6-12 m-cy, 12-24 m-ce nie sprawdzają mi się i wydaje mi się że na te pierwsze spacery powinnam kupić już takie wyprofilowane i w ogóle. Jakie Wy macie? A może widziałyście gdzieś ww firm w mniejszych rozmiarach niż 19?
 
Taaaa:dry:. To też od m starszak podsłuchał pewne teksty. Jak mnie zagiął raz, he he. No beczałam ze śmiechu całą drogę:-D. Stanęliśmy w pewnym momencie w korku, jemu się już przykrzyło i wywalił na głos: " No jedź KUBITO!!!":-D:-D
 
hej dziewuszki mam problem z butkami - no więc tak mała zaczyna dreptać i chciałam jej kupić takie lepsiejsze butki typu Bartek czy \elefant ale te buty wszystkie które widziałam w sklepie są od rozmiaru 19 a moja ma pewnie 17-18, z kolei wszystkie te butki typu 6-12 m-cy, 12-24 m-ce nie sprawdzają mi się i wydaje mi się że na te pierwsze spacery powinnam kupić już takie wyprofilowane i w ogóle. Jakie Wy macie? A może widziałyście gdzieś ww firm w mniejszych rozmiarach niż 19?

Ja mam od koleżanki z Bartka granatowo-niebieskie rozm. 19 i noga mu nie wejdzie :-/
a ogólnie to jeszcze nie rozgladam sie za bucikami,bo nie chodzi jeszcze,wiec nie pomoge niestety,pozdrawiam :*
 
ale fajna układanka! ah w lidlu też podobno są rajstopki, mam jeszcze w zeszłym roku kupione takie pluszowe, trochę się zmechaciły ale służą nam już długo, malusi zakładam jeszcze 62 rozmiar, ale jak nosiła ubranka 62 to jej nóżki za krótkie były do tych rajstop, zastanawiam się jak długo będziemy nosić rozm 74 :D
podobno też w biedronce rajstopki miały być rzucone widział ktoś je? bo nie wiem czy w ogóle mam do tej biedrony iść :)
 
reklama
Do góry