reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
No i to mi się podoba :-)

Mi również... Ja już myślałam, że to tylko u nas taki sajgon.


My dzisiaj poskręcaliśmy szafkę z IKEI z tymi wyjeżdżającymi pojemnikami. Antek od razu zaskoczył o co chodzi. A największa zabawa była przy skręcaniu jak przechodził przez otwory w szafce :)...


Takie pytanie mam do was. Mój brat chce kupić małemu na roczek rowerek biegowy... w sumie mówiłam mu żeby kupił taki trzykołowy, ale on sobie wymyślił inaczej. Moja mama stwierdziła, że dobrze myśli, bo Antka by kolana bolały na takim małym rowerku... Z tym, że ja nie wiem czy on zaskoczy o co w tym chodzi. Niby piszą, że te rowerki od 18/24m. Jak nic na lato by było... Co wy o tym myślicie?
 
My też na pewno będziemy jeździć na biegowym. Takim maluchom trudno jeszcze pedałować, a biegowy super sprawa i łatwiej się nauczyć potem jeździć na normalnym dwukołowym :tak:
 
my tez planujemy biegowy - bardzo fajne sprawa i mojejmu czortowi chyba sie spodoba ;-)

ja sie boje, ze na gwiazdeke i roczek Alicja zostanie zawalona zabawkami. a tak naprawde mamy ich tak duzo, ze juz wiecej nawet nie mam gdzie pomiescic!!!
 
reklama
Igor dostał na roczek tego BUG'a, którego pokazywała cwietka i śmiga na nim jak złoto. Początki były trudne, bo tylko do tyłu mu się udawało, ale trzy dni ćwiczeń i moje dziecko chyba już nigdy nie nauczy się chodzić, bo łatwiej mu wdrapać się na rowerek i podjechać :)
 
Do góry