reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

reklama
A ja już nie wiem co robić, młody od 2 tygodni zaczął się w nocy budzić na dokarmienie. I nie wiem czy dawać mu mleko czy kategorycznie odzwyczajać od jedzenia w nocy?? Ale jak to zrobić skoro on nie śpi bo jest głodny??? :(( Zaczynam wyglądać jak zombi bo nie wysypiam się w ogole.. poradźcie coś!!
 
ivi ja mysle ze mały budzi się bo potrzebuje jedzenia. Ja na twoim miejscu bym dała. Moja Zuzka dostaje jeszcze butle o 24.00 i 5.00
 
Jolcia mysle ze inne mleko tutaj nic nie pomoze...my przechodzimy takie okresy srednio co miesiac dwa...mala poprostu przestaje pic mleko, daje kaszke a jak nie chce to jej problem...herbatki i obiadki owocki...nie chce to trudno jesli chora nie jest to znaczy ze wszystko w porzadku....wlasnie mielismy ostatnie 3 dni praktycznie bezmleczne...nie zamartwiaj sie bedzie dobrze.
 
Ivi ja bym dawała butle na Twoim miejscu,skoror si ebudzi bo jest głodny tzn ze jeszcze potrzebuje jesc w nocy. My tez jemy w nocy jeszcze 2 albo 3 razy to zalezy czy uda sie zjeśc pożądną kolacje;-)
 
ivi ja też bym dała , mój K je o 5 a czasmi się zdarzy że o 3. Daj raz i zobaczysz czy potrzebuje mleczka i jak będzie po tym spał.
 
A nie będzie tak że tym bardziej przyzwyczai się do jedzenia w nocy i będzie się budził co noc? Jemu to się teraz niedawno zmieniło, że znów potrzebuje.. już umiał noc przespać ładnie...
 
reklama
Ivi, ja bym spróbowała dać Małemu więcej kaszki na noc do mleka albo może gęstą kaszkę. Może faktycznie jest głodny, a kaszka powinna go nasycić na dłużej:tak:Głód w nocy może być też sygnałem, że dzieciątko w dzień za mało zjada. Może przejrzyj sobie schemat żywienia niemowląt http://www.bobovita.com.pl/cms/imag...iemowlat_karmionych_mlekiem_modyfikowanym.pdf i zobacz, czy może coś więcej synkowi dawać.

Jolcia, rozmawiałam dziś z moją koleżanką i okazało się, że jej córcia też odmówiła jedzenia mleka (rano tylko, bo wieczorem je na półśpiaco). I kumpela robi jej jej zamiast mleka kaszkę na śniadanko. Może też spróbuj:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry