reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

ivi to u nas jest podobnie z tym ze jak dostanie kaszke ryzowa na noc to budzi sie o 6 a jak zje porzadna miske owsianki na kolacje to spi do 7.30-8.
 
reklama
A u nas cyc około 20. Potem pobudka o 2 i potem o 6. Czyli nie najgorzej. Bartosz kaszkę je sporadycznie i tylko mleczno-ryżową.
 
a ja z moim dzieckiem ustalilam takie pory zarelka:
7:30 mliko
11 II sniadanie albo owocowe, albo pastina z jakims serkiem albo cus:-)
14 obiad
17 jogurt (ostatnio dwa, bo jeden to za malo) lub kaszka
20 kaszka na mliku
23 30 mliko
i nie wcina juz nic w nocy, tylko rano jak sie obudzi i spi cala noc
 
mam dwie owsianki i w zaleznosci ile mam czasu to albo gotuje takie tradycyjne platki na wodzie i pozniej dodaje z 3 miarki mleka w proszku a jak potrzebuja ja od razu to zalewam taka instant wrzaca woda i tyle. Dodaje tez troszke do smaku musli dla dzieci z cow&gate albo suszone morele ale generalnie zje tez sama owsianke. Taka owsianke mozna tez zrobic w mikrofalowce jak ktos woli. Dzieki temu odkryciu Natalia spi cala noc od ok 20.30 do 7.30-8 rano od kiedy skonczyla 6 miesiecy. Ale pewnie ma tez znaczenia, ze duzo je w ciagu dnia to pozniej nie jest juz glodna w nocy.
 
dziewczyny a dawałyście już kapuśniak? podobno już można i tak sie zastanawiam bo u nas jest uwielboanie wszystko co kwaśnie;-)
 
Ja nie dawałam. Z kwaśnych rzeczy to jedynie ociupinkę ogórka kwaszonego zjadł i było ok. Może spróbuj najpierw dać odrobinkę, a jak będzie ok, to trochę więcej? Może Mała odziedziczyła po Was upodobania żywieniowe:-)
 
reklama
Topleczko to chyba po mnie bo M to by tonami słodycze zjadał.:tak:
Czechow no ja ogórkowa tez taka bardzo delikatną daję. właśnie dziś Fiolcia pochłoneła całą miseczke.na jutro jeszcze mamy a w takim razie w czw ugotuję kapuśniaczek.
 
Do góry