reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

najlepiej nie sluchac nikogo......robic to co sie czuje ze bedzie najlepsze dla ciebie i dziecka....
mnie znow kazaly w szpitalu go budzic bo potrafil spac po 4, 5 godzin a to ponoc za duza przerwa dla takiego maluszka......
 
reklama
Mi chodziło o to żeby go budzić co 2 godziny tylko dla rozbujania laktacji, nie ze cały czas:baffled: dlatego tak w szpitalu mówią..
Bo przez brak pokarmu to i mam dostaje rozstroju i ma watpliwości.
 
Szymus po cyckach i po mleku spal wczoraj 4godz i go nie budzilam na jedzenie,w nocy po cyckach i mleku sopal po 2godz.
Dziewczyny a powiedzcie mi prosze czy piersi powinny byc takie twarde i pelne a do tego lekko bolace,bo ja juz nie wiem czy jest ze mna ok czy nie???.
Napiszcie co wiecie
 
Ewelcia mi mama wspominała, że na obolałe i twarde piersi to ona osobiście robiła sobie okłady z siemienia lnianego. Gotowała siemie lniane, i ostudzonym przy pomocy ściereczki robiła sobie okłady piersi i podobno jej to pomagało. To taka "stara" metoda, może pomoże ..
 
Ewelcia a może masz zapchane kanaliki i dlatego piersi takie twarde? Na lutówkach dziewczyny pisały o ciepłym prysznicu rozluźniającym i lekki masaż, o tym że piersi sa twarde jak moze być zastój pokarmu, byle by nie doprowadzić do zapalenia.. No i temperatura, czy nie są za gorące..
 
A ten masaz to pod prysznicem czy tak tez mozna.
Juz nawet nie mam sily czytac lutowek zmeczona jestem oczy same mi sie zamykaja.
Zastoju to ja raczej chyba nie mam bo jak maly ssie to leci pokarm ale jest go malo
 
nie wiem, napewno masaż zaszkodzić nie zaszkodzi a może kanaliki się rozluźnią trochę a piersi staną się mniej twarde:-( wcale Ci się nie dziwię Budulko ze taka zmęczona:-(
 
ewelcia86 nie powinny być twarde i nie powinny boleć może to doprowadzić do zastoju i zapalenia,dużo masuj mocno aż będzie bolało(czasami nawet bardzo aż ma się łzy w oczach)to pomaga bardzo z piersi pokarm musi sikać jak to się mówi wtedy nie są zapchane można tez robić okłady z kapusty niewiem o co w niej chodzi bo nie robiłam ale podobno bardzo skuteczne.Co do produkcji mleka i przystawiania co 2 godziny to zgadzam się ale jak mały spi to niech spi a ty po prostu wtedy kiedy on się nie obudzi a minie 2 godziny sciągnij sobie trochę z cyców przy karmieniu jak się nie naje możesz go dokarmić tym co zciągłas.
 
reklama
mierzylam temperature i mam 37,2.
Kurde ale sie boje ze cos nie tak!!!
Mialam sie polozyc spac ale chyba zaczne masowac te cycki.
O kapuscie tez slyszalam,musze meza potem wyslac do sklepu
 
Do góry