reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

moja Zuzka waż 9 kg nie mierzyłam jej ale jakaś długa jest a co do ubranek to mętlik jakiś mam bo bluzki to czasem nawet 74 ale spdenki 80 a kupuje jusz ciuszki na 86 jest drobniutka ale nogi ma jak makarony długie :tak:
 
reklama
Gratki dla Szymka zdolniachy
Moja Zosia mówi pięknie słowo "pępek" bardzo wyraźnie,normalnie jak dorosły człowiek(jestem pewna ze nie wie co to znaczy), ale za każdym razem powtórzy po mnie, mówi też baba i mama, ale tylko wtedy jak ryczy, ale ogólnie mówi nie dużo, nawet po swojemu, chyba bede miało mrukliwe dziecko
 
Śmiesznie z tym "pępkiem". Natalia mówi dość sporo chyba: mama, tata, baba, dada, nie (czasem "ne" z tego wychodzi)- a najśmieszniej jest , bo jak ryczy to też jakby gada wtedy bardoz szybko różne sylaby np. tetetitimemedededeti itd.
 
Brawo dla zdolniaków :-)
ivaz - "pępek" extra :-D
Mój nic konkretnego nie mówi oprócz mama i tata, inne sylaby powtarza też a nie raz tak dyskutuje jakimś dziwnym sylabotokiem że mam wrażenie ze wielką dyskusję z nim odbywam :-D
 
Jasiek się natomiast nauczył piszczeć...:baffled:
Po prostu jak cos go najdzie to nadaje na takich wysokich dźwiekach że bębenki w uszach pękają:baffled::baffled::baffled:
 
Ale zdolne dzieci-wzystkie!:tak:

ivaz-twoja Zoska mnie zadzwia,juz nie pierwszy raz!:tak:Za tego pepka to powinnas ja do ksiegi rekordow zglosic:-D

Julita jest podobnie cwana jak ktores dziecko (juz mi sie pomieszalo co kto:-D),daje kroki od mebla do mebla jak stoja blisko siebie:-)Co do chodzenia to pojdzie kawalek i...kuca do czworakow,to jej zdecydowanie ulubiony sposob przemieszczania sie wciaz.
Co do zdolnosci komunikacyjnych jest kumatym dzieciakiem:tak:
W szpitalu jak bylysmy u dermatologa,jak tylko zobaczyla lampe (jarzeniowke) to pokazala paluszkiem i powiedziala "la" (=lampa).W domu zna wiele przedmiotow z nazwy,pokazuje paluszkiem TV,umie sobie sama go wlaczyc,pokazuje balony (choinka juz schowana bo byl na nia szal:-D),pokazuje paluszkiem osoby (dzis pokazala tesciowa i powidziala "baba" co ucieszylo babcie:tak:),uwielbia ksiazeczki ktore wczesniej tylko jadla-pokazuje jej zwierzatka i nasladuje je-najbardziej lubi jak miaucze:-DPiszczy wtedy i sie ze mnie smieje:happy2:Ladnie pokazuje w tej ksiazeczce paluszkiem pieska,kotka,owieczke,rybke-wystarczy zapytac "a gdzie jest...?".Tanczy jak stara jak uslyszy muzyke-ale widze ze to wiekszosc dzieci takich muzykalnych jest:tak:No i jest wymuszalska na maksa-widac ze robi to celowo,jak juz osiagnie swoj cel to sie bezczelnie na glos smieje z tego kogo wyrolowala:sorry2:
 
ja tylko chce na szybciora dodac ze wyszedl nam 6-ty zabek-kolejna gorna dwojka:tak:
Czytalam ze "srednia" to 6 zabkow na roczek-wyrobilysmy sie!:-D
No chyba ze wyjdzue 7 i 8 i...;-)
 
reklama
To Gosia średnia już wyrobiła, ale coś czuję że na tym się nie skończy i ro końca marca z całą pewnością coś się jeszcze wykluje ;-);-)
 
Do góry