reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko o SZYJCE MACICY

blondplatyna

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Benfica serdecznie Ci dziękuję, bo już myślałam, że cosik ze mną nie tak. Ale w takim bądź razie nie przejmuje się tym.

reklama
Rozwiązania
0
Ja jestem w podobnej sytuacji, na jutro mam wyznaczoną datę porodu a szyjka wysoko twarda... a tak bardzo bym chciała już urodzić. Każda noc od 2 tyg jest dla mnie po prostu mordęgą, co 30 minut się budzę z obolałymi żebrami i przewracam na drugi bok, plecy, pozycja na wpół siedząca... Zasypianie to ok. 2 godzin... Odliczanie trwa bo bardzo bym chciała swoją kruszynkę mieć już przy sobie i to przez nią zarywać całe noce. Czy więc szyjka może opaść w ciągu kilku godzin? Czy to bardziej długookresowe? Może można jakoś to przyśpieszyć?

Rozwiązania
0
Hej
Ja w 17tyg ciąży mam 41mm długość szyjki lekarza nadal kazał się oszczędzać bo tydzień temu było 1.98cm i się bał że będę musiała iść do szpitala. Ale jest dobrze już. Choć dalej kazał się oszczędzać i odpoczywać jak najdłużej
Więc trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze mało stresu i odpoczywać

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
Karen Wszystko o szyjce macicy Dzieci urodzone w październiku 2005 548
Lopatkax Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok? Ciąża, poród, połóg 43
aniaslu Lans ponad wszystko, czy może świętowanie narodzin dziecka. Jakie jest twoje zdanie? Pytanie tygodnia 7
J Dziecko które wszystko zapomina Potrzebuję porady 2
rossig przygotowania do starań - jak to wszystko poukładać ? Staramy się 11
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
C Czy to prawda, że można jeść wszystko? Potrzebuję porady 14
Anarisss Czy jest szansa że wszystko sie ułoży? ! Beta nie podwaja sie Ciąża, poród, połóg 10
Wanilia89 Czy jest jeszcze szansa, że wszystko będzie dobrze? Potrzebuję porady 153
Z Czy to ciąża i czy wszystko z Nią wporządku ? Ciąża, poród, połóg 67
Madziołek. Czy wszystko jest w porządku? Potrzebuję porady 7
T Czy to wszystko ma sens? Potrzebuję porady 9
E Czy wszystko jest w porządku? Rozwój i zabawy 5
Tusiaczek2402 U Styczniaka na talerzu, czyli wszystko o rozszerzaniu diety Dzieci urodzone w styczniu 2016 33
*Venicee* Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy. Dzieci urodzone w lipcu 2016 2486
kati83 Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-) Dzieci urodzone w lipcu 2015 91
ewka:D Pieluszki wielorazowe czy jednorazowe i wszystko w temacie Dzieci urodzone w lutym 2015 53
ulenka7883 SZKOŁA RODZENIA-czyli wszystko co nam pomoże w tym wyjątkowym dniu:) Dzieci urodzone w grudniu 2014 50
agamemnon Wszystko o karmieniu piersią Staraczki 2013 w ciąży 10
F Dieta matki karmiącej i wszystko co chciałybyście wiedzieć o karmieniu piersią! Dzieci urodzone w lipcu 2014 753
pchelka10.05 bolaca dłoń - wszystko mi z niej wypada ((( Porady fizjoterapeutki 11
anka87a Wszystko o spaniu. Dzieci urodzone w kwietniu 2013 69
M kura domowa- "odszczekuję wszystko" Mamuśkowo 24
bonusowa Wszystko o karmieniu maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2013 83
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
M Imiona - co by tu wybrać ;-) Propozycje, sugestie, wszystko co wpadnie nam do głowy Dzieci urodzone w listopadzie 2013 156
nula1988 Wszystko o porodzie Dzieci urodzone w październiku 2013 311
G Wszystko o karmieniu naszych pociech! Dzieci urodzone w lutym 2013 57
D Zero spontaniczności wszystko tak samo, rutyna mnie zabija Niemowlaki 18
aaaczarna PORÓD i wszystko co z nim związane. Dzieci urodzone w lipcu 2013 324
C Grudniowe mamy sie odżywiają- czyli wszystko o dietach i naszych w nich postępach Dzieci urodzone w grudniu 2012 11
koriander Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom Dzieci urodzone w czerwcu 2013 2818
pamelcia100 Wszystko o szczepieniach Dzieci urodzone w sierpniu 2012 167
mikaaa Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach Dzieci urodzone w grudniu 2012 118
IzaBK Naturalna Mama - rabat na wszystko i konkurs Ogłoszenia - Warszawa 0
G Wszystko o pielęgnacji naszych maluszków! Dzieci urodzone w lutym 2013 425
moninia24 Karmienie piersią ponad wszystko:))) Niemowlaki 33
B już nie długo poród i zaczyna wszystko boleć Ciąża, poród, połóg 11
misia83 Wszystko o pielęgnacji ciała, włosów i kosmetykach :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 35
Angel. KOLKI - Wszystko co może przynieść ulgę naszym maluchom Dzieci urodzone w marcu 2012 22
U wszystko o kolce niemowlecej Dzieci urodzone w lutym 2012 4
marcheff Wszystko mnie swędzi w ciąży, pomocy!!! Zdrowa mama 13
N Wszystko o szczepionkach Dzieci urodzone w marcu 2012 54
pchelka10.05 menu 2 latki -- wszystko jest "be be " (((( Żywienie dzieci - porady 2
asia* Zdrowie naszych dzieci - wszystko o chorobach, lekach, profilaktyce. Dzieci urodzone we wrześniu 2011 292
R Dziecko uczulone na wszystko!!!! Mały alergik 14
asia* Wszystko o karmieniu naszych maluszków Dzieci urodzone we wrześniu 2011 813
konwalianka Połóg i wszystko co z nim związane Dzieci urodzone w lipcu 2011 177
H Perfumeria - wszystko o zapachach dla Niej i dla Niego Modowe porady i inspiracje... 38
Mariolciaa Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie. Archiwum październik 2011 663