reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko o SZYJCE MACICY

blondplatyna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Wrzesień 2010
Postów
519
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Benfica serdecznie Ci dziękuję, bo już myślałam, że cosik ze mną nie tak. Ale w takim bądź razie nie przejmuje się tym.
 
reklama
Dołączył(a)
24 Listopad 2011
Postów
2
Rozwiązania
0
Ja jestem w podobnej sytuacji, na jutro mam wyznaczoną datę porodu a szyjka wysoko twarda... a tak bardzo bym chciała już urodzić. Każda noc od 2 tyg jest dla mnie po prostu mordęgą, co 30 minut się budzę z obolałymi żebrami i przewracam na drugi bok, plecy, pozycja na wpół siedząca... Zasypianie to ok. 2 godzin... Odliczanie trwa bo bardzo bym chciała swoją kruszynkę mieć już przy sobie i to przez nią zarywać całe noce. Czy więc szyjka może opaść w ciągu kilku godzin? Czy to bardziej długookresowe? Może można jakoś to przyśpieszyć?
 
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Hej
Ja w 17tyg ciąży mam 41mm długość szyjki lekarza nadal kazał się oszczędzać bo tydzień temu było 1.98cm i się bał że będę musiała iść do szpitala. Ale jest dobrze już. Choć dalej kazał się oszczędzać i odpoczywać jak najdłużej
Więc trzymajcie się dziewczyny będzie dobrze mało stresu i odpoczywać
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry