reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wszystko o SZYJCE MACICY

Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Dziewczyny, czy zdejmowanie szwu jest bardzo bolesne? Czeka mnie to za kilka dni i ze strachu spać nie mogę.

reklama

nadia25

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Mam pytanie do Was. Bardzo się martwię...tydzień temu byłam u lekarza i powiedział,że mam miękką szyjkę macicy. Jestem w 26tc.
Kazał mi odpoczywać i dużo leżeć. Tylko co to znaczy dużo leżeć? To,że mam miękką szyjkę to oznacza,że będzie ona mi się skracała i rozwierała...Zadnych leków nie biorę

Ilona1985

Miasto
Dublin/Szczecin
Rozwiązania
0
hejka!
Wg mnie to powinnas dostac nakaz lezenia skoro jest miekka...hmm
Ja np ze wzgledu na niewydolnosc leze od 3 miesiaca i chodze tylko sie kapac i zalatwiac.Wstaje na dluzej jak mam wizyte u ginka i to tyle.
A nie masz skurczy do tego, brzuch Ci sie nie stawia...bo jesli tak to pedz po leki na podtrzymanie...

Rozwiązania
0
Witam jestem tu po raz pierwszy szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Rano obudził mnie straszny ból brzucha potem biegunka i tak kilka godzin.Potem postanowiłam sie umyc i wyczułam macice jest obnizona dosyc i bardzo sie boje bo to dopiero 30 tydzień ciąży.U lekarza byłam 11.01 było szystko w porządku. Pomózcie

mitaginka

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
myślę, że powinnaś skontaktować się ze swoim lekarzem i powiedzieć mu o objawach i niech on Ci poradzi, tak więc dzwoń do niego jak się niepokoisz

Rozwiązania
0
no jutro zaczyna sie weekend a mój ginekoog wyjechał na urlop.Ale biegunka ustała a brzuszek no wydaje mi sie że sie obnizył.Mama twierdzi że to nic takiego ze sie może obnizyła bo dziecko już nisko.Poczekam jak nic niepokojacego sie nie pojawi to poczekam do wizyty. Ale dzieki za odpowiedż :)

mitaginka

Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
to powodzenia i jakby coś się działo to pamiętaj, że lepiej podjechać na IP i sprawdzić

reklama

Pysia29d

Rozwiązania
0
najlepiej ip bo biegunka jest niedługo przed porodem.brzuch tez

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania