reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy! Wybieram obecnie wózek dla naszej pierwszej pociechy i mimo że zostało mi jeszcze troche czasu, nie chce zostawiać tego na ostatnią chwile. Zastanawiam się nad Navingtonem model Caravel, bo szczególnie zalezy mi na możliwości bujania dziecka. Szukam opinii na temat tych wózków, jak się nimi jeździ, czy są zwrotne, czy są wygodne? Podobają mi się na zdjęciach, ale nie mam jak obejrzeć na żywo. Może ktoś jeździ takim wózkiem? Będe bardzo wdzięczna za opinię.
 
reklama
merko ciekawy wozek ale jak dla mnie strasznie ciezki - 18kg sam wozek :szok: Do tego wymiarowo Jedo bije go tez na glowe odnosnie wysokosci no i cena jest jak dla mnie rowniez za wysoka. Ale to jest tylko moja opinia i porownanie do wozka ktory ja bede kupowac czyli jedo batatina alu plus classic :-)
 
merko ja go widziałam i dotykałam i mi sie bardzo podoba.. najbardziej ten ze srebrnym stelażem i wielkimi kołami, przednimi skrętnymi - to jest chyba właśnie caravel.. dla mnie z bujanych, klasycznych jedyny który wchodzi w grę bo właśnie klasyczny ale wygląda nowocześnie i te duże skrętne koła :) trochę ciężko mi się nim jeździło ale dlatego, że wcześniej przymierzałam się tylko do mutsy 4 ridera a on ma obracane przednie koła a ten tylko skrętne.. ale napewno to kwestia wprawy.. i pani w sklepie mówiła że sporo ich się sprzedaje, ale faktycznie w internecie jeszcze malo opinii..
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy! Wybieram obecnie wózek dla naszej pierwszej pociechy i mimo że zostało mi jeszcze troche czasu, nie chce zostawiać tego na ostatnią chwile. Zastanawiam się nad Navingtonem model Caravel, bo szczególnie zalezy mi na możliwości bujania dziecka. Szukam opinii na temat tych wózków, jak się nimi jeździ, czy są zwrotne, czy są wygodne? Podobają mi się na zdjęciach, ale nie mam jak obejrzeć na żywo. Może ktoś jeździ takim wózkiem? Będe bardzo wdzięczna za opinię.

ja widziałam te wózki, nie wiem czy dokladie ten model. Ogólnie mi się one bardzo podobają, jedyny minus to że niektóre modele mają strasznie płytką gadolei wydaje mi sie że mniej to chroni dziecko przed wiatrem.
 
Własnie na stronie sprawdzałam ale tam nie pisza jaka ta gondola jest głęboka. Z tego co widze to ten pokrowiec na gondole jest tak jak by podwyzszany, wieć moze nie bedzie tam dziecku wiuchac. Ale budka ma jeszcze taki przedłuzany daszek wiec spoko. Te koła i wogule rama są cudne ;-) No a materiały, wykonanie? Mi się właśnie ten biały podoba ;-)
 
merko
te wózki są naprawde super, mi sie bardzo podobały. Cena tez nie jest jakaś zabujcza, a wózek super.
Jedynie ta płytkagondola, nawet moja mama była w szoku, to wyglądało tak jak by dno było zamontowane w połowie wysokości normalnej gondoli. Ale nie każdy mdel tak miał.. Nie wiem może coś żle zmontowali w skleppie. Najlepiej sama je obejrzyj przedk kupnem.
 
witam

mój maluszek przyjdzie na świat we wrześniu ale wózek już mam, wybrałam Roan Marita :: Wózki dziecięce i Foteliki samochodowe , pierwsze dzieciątko tez urodziłam we wrześniu i ten wózek będzie doskonały na jesień, zimę i wiosnę, jest super wygodny, duża gondola, świetnie amortyzuje - dla mnie rewelacja. Spacerówkę może będę używała z tego wózka chociaż mam jeszcze fajnego trójkołowca /zostawionego po 1 dziecku bo jest rewelacyjny, najlepszy z jakim się spotkałam/ Wozek Spacerowy 3 kołowy Herlag duży, koła pompowane, rozkłada się na płasko do spania, budka zakrywa dziecko w całości, razem z nóżkami więc jeśli np. pada deszcz lub zacznie wiać wiatr to dzieciątko jest w pełni bezpieczne - mój synuś uwielbiał ten wózek. Pozdrawiam cieplutko :-)
 
Ostatnia edycja:
A ja od paru dni czytam coraz więcej o wózkach wielofunkcyjnych i jednak zrezygnowałam z tego od firmy raf-Pol.
Teraz składam się ku 3w1 Hi Treek Treeco EMJOT, na Allegro z fotelikiem nie całe 1100 zł. Zna któraś?
 
reklama
Klementyna33 Twój wózek z gondolą to troche własnie do Navi podobny ;-) Piaff, raf-pol to całkowita porażka, kuzynka to miała i normalnie tak tandetnie zrobiony, masakra. A ten Hi treek też spoko. Troche mi Cadeta przypomina. Ja to jednak jestem na Navingtona nastawiona. Marzy mi sie taki ładny klasy ;-) Czekam też na wieści od kogoś kto jeszcze tymi wozkami jeździ, bo mało jeszcze na necie jest o tych wózkach :-(
 

Podobne tematy

Do góry