• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wybik HCg-total a nie betaHcg

Nalia91

Fanka BB :)
Dziewczyny, byłam dzisiaj zrobić betę, A okazało się, że pani w rejestracji mi nabiła badanie HCG-TOTAL... pytanie, czy zrobić Betę jeszcze raz jutro ? Dzisiejsze TOTAL-HCG 59 w 24dc.
 
reklama
Total HCG to poprostu całościowe badanie, nie osobno podjednostek. Teraz drugi raz powtórz też total żeby nie mieszać.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry