reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

Jej.... cos mi sie na klawiaturye popryestawialo.

w miejscu Z jest Y!

Cyz ktos wie jak to ymienic ?

u mnie działało kombinacja shift+alt albo przestawienie na polski bo czasami sie samo przestawiało:eek:

przd chwilka wlazłam na wage i w ciągu 2 tyg schudłam 4 kg:tak:chyba dieta MŻ i 0 słodyczy coś dała(co nie zmienia faktu że jeszcze 24 do zrzucenia:no:)
po południu na stepperek i ćwiczonka
weidera na razie sobie daruje bo z tego co czytałam to one wyrabiają mięśnie ale tłuszczu za dużo sie człek nie pozbywa
Dominique dzięki za cynk o tym błonniku , dziś kupuje:tak:a gdzie można znaleźć ćwiczonka pilates takie aby można wydrukować??

Hasło nieziemskie :-D:-D:-D
Ja wszystkim daje wielkiego KOPA na zachętę:-D:-D:-D
 
reklama
Ja tez sie do Was przyłaczam juz niedawno sporo schudłam ale znowu mi brzuchol urósł bo przez te romanse mojego chłopa stresa zajadam słodyczami ale musze w koncu wziąsc sie w garsc i cosik zrzucic bo sie w kostium na chrzciny nie zmieszcze a nie mam zamiaru kupowac nowego.. jeszcze dzis ostatnie podrygi a jutro zaczne od głodowki co by sie zołądek z lekka skurczył;-)pozdrawiam
 
dziewczyny, ja co prawda na wage nie narzekam, bo przy wzroście 160 waże jakieś 52-3 kg...ale marzy mi sie mieć jędrną pupe i uda... a tu....takie zwisy... ble ble ble....
 
Ja podobnie jak Redaktorka,
ybednzch kg nie posiadam. Waye mniej niy pryed ciaya, a nawet mniej niy pryed slubem. Pryz wyroscie 168 waga 57. Waye tzle ile powinnam.
Goryej u mnie y ogolnzm ywiotcyeniem ciala. Jeyu, wisi wsyzstko. Pryzdalobz sie cos na ujedrnienie tego wsyzstkiego.

Takye yapisuje sie do grupz.

czytam, czytam i sie zastanawiam mi siadlo cos na oczy, czy dziewczyna cos wypila;-):-D:-D:-D:-D ale trening jest, od smiechu tzresie mi sie brzuch:laugh2::laugh2::laugh2:
 
no to ja dołącze do Was:-p ja podobnie jak Mada ma do zrzucenia 25kg:szok: :szok:
haha ja zaczynam od fryzjera! w końcu tam dotarłam i obciełam moje włoski...hihihi grzywke sobie walnełam, jak mnie chłop zobaczy to powie że głupia jestem...jak mi sie uda to fote zamieszcze:-D
no a poza tym zaprzestałam ze słodyczami:baffled: które mnie prześladują:eek: :sick: jem o stałych porach (mniej niż do tej pory, coprawda nie dużo mnie ale od czegoś trzeba zacząć) no i to narazie tyle....
Dominique daj znać co z tymi tabletkami;-) bo podobno to rewelacja!!
 
Ja podążając śladami Dominique zakupiłam błonnik:tak:

ktoś ma te ćwiczonka pilates(czy jakoś tak) bo słyszałam że są niezłe, choc ciężkie:baffled:Dominique jak masz mozliwoiść to wklej je w tym wątku plissssssssssss:-):-):-)
od jutra biorę się poważnie za siebie:-pbo dzis zeżarłam pizze:zawstydzona/y:ale żadnych słodyczy nie wchłaniałam a poza pizzą nic wiecej nie zjadłam, nińczujcie mnie za ten grzech(pizza) po to mamy ten wątek
 
mada chciałabym Cie ochrzanić, ale sama na obiad zjadłam pół hawjskiej...a bo dzis mi sie nie chciało gotować, więc zamówiliśmy telepizze...

ale zaraz lecimy ze szwagierką na basen;-);-)
 
mada - ja ma płytę z jakiejs gazety z cwiczeniami pilates. Jeszcze przed ciaza robilam z niej cwiczenia (nie za czesto, przyznaje, ale zapamietalam conieco;-)). Ale znalazłam link do kilku ćwiczen pilates, które tez wykonuje (oprocz 4., bo na brzuch robie weidera)
�wicz z fit.pl - Pilates - �wiczenia w domu

aguśka - błonnik, który mam to Colon Slim i to jest taki proszek, ktory trzeba zmieszac z woda, wypić i popic 2 szklankami wody lub innego płynu. Pecznieje w żoładku i naprawdę hamuje głod. To link Colon Slim 300 g skuteczne i zdrowe odchudzanie . Mama kupiła mi go za 41zł tu w aptece, na allegro podobno jeszcze taniej jest. Opakowanie starcza na około miesiac.
Wypilam sobie dziś porcyjke ok. 11 i dopiero byłam głodna ok. 16. Przed chwila tez go wypiłam, zamiast kolacji, bo z Pszczola uderzyłyśmy w kimono ok. 17 i wstałysmy dopiero o 19.00:zawstydzona/y: A ja przeciez nie jem po 18:-p (kurde, ale moglybyście nie pisac o pizzy tutaj:wściekła/y::baffled::dry:;-)). Juz tez jestem po dzisiejszym "treningu" (kurde, ale ciezko z zakwasami cwiczyc, ja pierdziele:eek:).
No, jesli mnie nie napadnie już dzisiaj wilczy głod i sie nie nawpierdzielam o 23, to bede uważała dzisiejszy dzien za dietetycznie i cwiczeniowo udany:tak:
 
hahaha świetny pomysł z tym wątkiem, od samego czytania kalorie lecą:-D:-D:-D ja tam z kilogramów dużo nie chcę zrucić, ale z fałd i wałeczków jak najbardziej;-) dieta ŻP i zero słodyczy chyba najskuteczniejsza:-D chociaż troszkę biegania po schodach nie zaszkodzi;-)
hasło dnia: BOMBOWE!!
acha, czy bieganie na kolanach za moim dzieckiem się liczy??
 
reklama
Bedyta, liczy sie podwojnie!!!! :-D

Ja sie tez przylacze. Waga jest, co prawda, dla mnie zyczliwa, ale chyba jej baterie siadly, bo lustro pokazuje co innego... :baffled: Tych flakow obwislych chcialabym sie pozbyc... Poki jestem w jeansach, to jest w miare dobrze, ale przeciez wiosna idzie i lzejsze ciuchy... Brrr....
Dwa razy w tygodniu chodze na aerobik i bede jesc mniejsze kolacje (bo chyba troche przeginam).
 
Do góry