reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

Kurde, tak czytam, czytam, a mi sie nic nie chce... Brzuszki, weider - no nie, katastrofa... :baffled: MŻ zastosuje dopiero od jutra, bo nawpieprzalam sie... nalesnikow z dzemem... A jesli chodzi o cwiczenia, to chyba podpiernicze mojemu kochanemu ze trzy metry linki i zaczne skakac na skakance (jakos na lince grubej zawsze mi bylo najwygodniej). Trzydziesci minut i bedzie git - do tego jakies brzuszki musze zaczac robic mimo wszystko i pompki babskie plus cos na cycki, bo sa w stanie agonalnym. Rany, dnia mi nie starczy...
 
reklama
STEPPER MI SIę ROZKRACZYł NA AMEN:realmad::realmad::realmad::realmad:moze K. go zdoła reanimować, kuźwa co za szmelc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a pilates fajna sprawa:tak:
błonnik działa od śniadania zjadłam banana i 4 wafle:-)ok 17 ryz z truskaweczkami i jogurtem(troszkę cukru) później tylko soczki lub woda,
normalnie niknę w oczach;-):-D
 
STEPPER MI SIę ROZKRACZYł NA AMEN:realmad::realmad::realmad::realmad:moze K. go zdoła reanimować, kuźwa co za szmelc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a pilates fajna sprawa:tak:
błonnik działa od śniadania zjadłam banana i 4 wafle:-)ok 17 ryz z truskaweczkami i jogurtem(troszkę cukru) później tylko soczki lub woda,
normalnie niknę w oczach;-):-D

brawo!!brawo!!

a zostanie cus Ciebie na lato:confused:;-):-):tak:
 
A ja sie przyznaje bez bicia, ze dzisiaj nie poszlam na aerobik...

A pomysl Karoo ze skakanka bardzo mi sie podoba! :tak: Jeszcze Hula Hop "dobrze robi na te sprawy". Ale ja nigdy nie umialam krecic... :no:
 
A ja sie przyznaje bez bicia, ze dzisiaj nie poszlam na aerobik...

A pomysl Karoo ze skakanka bardzo mi sie podoba! :tak: Jeszcze Hula Hop "dobrze robi na te sprawy". Ale ja nigdy nie umialam krecic... :no:

po rozkraczeniu sie mojego steppera to może skakankę tez sobie sprawię no chyba że K. po pracy będzie miała jeszcze siłę i chęć go naprawić no i jeżeli w ogóle sie da ten złom naprawić:wściekła/y:bo drugiego to na pewno nie kupię:wściekła/y:
hula hop hmmm no tez dobry pomysł tylko gdzie ja znajde z taką duża srednica:baffled:;-)
 
Ale sie rozkręciłyscie:-) Ja tez zaczęłam ćwiczyć, bo pomimo tego, mam nadzieje chwilowego śniegu, idzie wiosna i trzeba jakoś wyglądąć. Dziś zaliczyłam siłownię i jutro tez się wybieram. Do końca marca pochodzę tak sobie na jakieś zajecia fitnessowe. Ale od kwietnia wykupuje karnet i dwa razy w tygodniu bedę śmigać.
Z odmawianiem jedzenia jest gorzej:zawstydzona/y: , ale postaram sie też nie rzucać na słodycze (do domu jest zakaz kupowania słodkości) zobaczymy. Chciałabym zrzucić 10 kg i ujędrnić sobie co poniektóre części ciała
A i jak najszybciej kupuje blonnik.:-)
 
Trzeba się do was przyłączyć bo i mnie po ciązy zostało co nieco czyli 7 kg do sprzedania. Zabieram się do robienia brzuszków.
 
no SIERPIEń się porządnie do roboty wziął... oj fajnie,że się taki wątek pojawił...


ja tez poskacze na skakance 10 min dziennie+ wspomniane ciężarki na nogach 10 min+ 2 razy w tygodniu basen- mam nadzieję,że do wesela sie trochę ujędrnie:laugh2:

a co do błonnika- tez sobie sprawię:tak:
 
u mnie tylko krecenie rowerkiem a, ze mam taki co i rece chodza wiec podwojna przyjemnosc:-p tylko mi sie nudzi na nim krecic, do tv mam z nim za daleko, ksiazki nie da rady czytac, jak chce tez cwiczyc miesnie rak:baffled:

co robicie aby zbic nude podczas cwiczen:confused::confused::confused:, ja probowalam sobie wyobrazac jaka bede sexi po cwiczeniach, ale ile mozna;-);-)
 
reklama
O matko, maz chcial mi zrobic dobrze i kupil mi czekolade, wiec zerarlam cala... Kopnijcie mnie w tylek, prosze!!!
 
Do góry