reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

reklama
Pytanie: czy te blonniki jakie macie na pewno moga zażywać kobiety karmiące:confused: Piszcie nazwy proszę, no oprócz Dominiqe (która juz pisała) tylko takich tańszych
 
O matko, maz chcial mi zrobic dobrze i kupil mi czekolade, wiec zerarlam cala... Kopnijcie mnie w tylek, prosze!!!
mój jeszcze do tej czekolady kupił paczkę ciastek i nową milkę z herbatnikami. no i wczoraj wieczorem z andzelą wszystko żeśmy opędzlowały. chyba nie schudnę w tym domu,muszę sie wyprowadzić i wrócic już szczupła i zgrabna:-D :laugh2: :-D :-)
 
K@sia ja pytałam w aptece i mogą karmiące wcinac błonnik bo jak Dominique pisała nie wchłania sie do organizmu:tak:ja kupiłam w tabletkach Humavit-multi błonnik za 20 zł 180 tabletek, powinnam brać 3x2 tabletki ale ja większych posiłków jem tylko 2x dziennie czyli śniadanie i obiad więc tylko 2 xdziennie biorę po 2 tabletki bo przeciez przed bananem czy jabłkiem nie będe już brać

DLA OBRZERAJACYCH SIę CZEKOLADAMI WIELKI KOP:evil:;-)


 
Moj malzon kupil maja ulubiona czekolade, bez nadzienia, nazywa sie Milka CRISPY CEREALS :-) to taka z dmuchana pszenica, czyli zdrowa, bo z blonnikiem ;-)
 
O, nowy wateczek :-D Taki na czasie, bo lato tuz tuz, hehe.
U mnie moze zbednych kiloskow nie ma, ale za to cialo zwiotczale jak peknieta gumka, hehe (ale mi sie porownanie nasunelo, hehe). W zwiazku z tym - macie jakies wyprobowane kremiki/balsamiki/serum/ampulki itd. itp. ktore chociaz troche ujedrnilyby udka, brzuch i tylek? Z cwiczeniami wiecie jak u mnie jest, hehe, slomiany zapal :-)
 
ja jakieś 3 miesiące po ciąży, przez okres 2 miesięcy używałam żelu Bielendy w celu likwidacji cellulitu na udach - nie powiem, że wszystko zlikwidowałam, ale uda mi wyszczupliło. podejrzewam, że gdyby mi się chciało intensywniej masować to efekty byłyby lepsze ;-)

cena chyba ok. 10 zł, więc nie majątek
http://www.bielenda.com.pl/index2.php?lang=pl
233.jpg
 
Dzieki Leyna,
ale to trzeba wmasowywac, nie? :-) Bo ja to leniuch jestem do "n" potegi i o masazach mowy ni ma - rozsmarowac i tyle :-)
 
reklama
Leyna, serio pomoglo? :szok: Ja ostatnio czytalam o naturalnych sposobach walki z cellulitem. Bylo tam duzo przepisow na domowe "mazidla". Spisalam sobie i... zgubilam te kartke...
 
Do góry