reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyginam śmiało ciało, aby ważyć mało - Grupa Wsparcia dla Zrzucających Sadło

ja tez uwielbiam jesc i to glownie junk.. uwielbiam slodycze junkowe fast foody i inne :d juz teraz mi sie chce lodow z podwojna polewa karmelowa i oorzechami:D
 
reklama
wiecie co? chyba my wszystkie jeść kochamy:-D:-D:-D
jak ktoś nie je... to dla mnie obsesja:-p
moja waga raczej na jednym poziomie się utrzymuje, tylko gacie jakieś luźne;-) muszę nowe kupić, bo takie zwężanie w nieskończoność to już kształt zepsuło:tak:
 
Bedytka, bo przeciez jedzonko, zwlaszcza jakies pyszne, to jedna z najwiekszych przyjemnosci jakie czlowiek w zyciu doswiadcza :tak::-D:tak:

Ja dzisiaj mam wolne, wiec sobie dogadzam ;-) Rano swiezy chelebk z zoltym serkiem i pomidorkiem, potem pyszna kwasnica, a teraz deserek nugatowy z bita smietana :-p:-DA gdzie do wieczora :-p
 
Bedytka, bo przeciez jedzonko, zwlaszcza jakies pyszne, to jedna z najwiekszych przyjemnosci jakie czlowiek w zyciu doswiadcza :tak::-D:tak:
zgada się:tak: a na drugim miejscu... sex:-D:-D:-D
już nie wiem jaki rozmiar mam kupować:-p 40 jakieś luźne, a 38 ciasne:tak:
linea dalej na topie, muszę mocniej na rowerze pojeździć bo jeszcze mi brzuchol został;-)
 
To ja moge sie nacieszyc tylko tym pierwszym :-p:-D


najwyższy czas to zmienić!!:tak::tak::tak:

popieram!!!

a propos wątku- wiecie co dostałam jakiś czas temu do przetestowania na miesiąc kosmetyki liren antycellulitowe i wyszczuplające (te z pomarańczowej linii) i wiecie co- jestem zachwycona!!! po miesiącu regularnego stosowania na prawdę widać poprawę, do tego fajnie pachną i wchłaniają się:-)
 
a propos wątku- wiecie co dostałam jakiś czas temu do przetestowania na miesiąc kosmetyki liren antycellulitowe i wyszczuplające (te z pomarańczowej linii) i wiecie co- jestem zachwycona!!! po miesiącu regularnego stosowania na prawdę widać poprawę, do tego fajnie pachną i wchłaniają się:-)
Ooo, dobrze wiedziec, bo moj cellulit na brzuchu i udach jest ohydny :no::no::no:
A dostalas, bo sie zglosilas do testowania czy ktos znajomy Ci dal? :-)
 
A dostalas, bo sie zglosilas do testowania czy ktos znajomy Ci dal? :-)

znajoma z erisa:-)

z tego co mówiła, jak poszukują ludzi do testowania to zawsze najpierw wśród znajomych. dobra strategia, bo dzięki temu i wyniki badań (czy tam testów) na pewno są zawyżane na korzyść firmy.

w każdym razie, to co napisałam w poprzednim poście jest moja jak najbardziej obiektywną opinią.
stosowałam żel pod prysznic, serum i balsam i na prawdę uważam, że po miesiącu efekty są widoczne. no i do tego, cena całkiem fajna:-)
 
reklama
znajoma z erisa:-)

z tego co mówiła, jak poszukują ludzi do testowania to zawsze najpierw wśród znajomych. dobra strategia, bo dzięki temu i wyniki badań (czy tam testów) na pewno są zawyżane na korzyść firmy.

w każdym razie, to co napisałam w poprzednim poście jest moja jak najbardziej obiektywną opinią.
stosowałam żel pod prysznic, serum i balsam i na prawdę uważam, że po miesiącu efekty są widoczne. no i do tego, cena całkiem fajna:-)
Fajnie miec znajomych :tak::-D
Ale stosowalas pewnie regularnie, codziennie, nie? A do tego dietka bez slodyczy i fast foodow? :sorry: Bo mnie niestety brakuje systematycznosci i samozaparcia, a oczekuje cudow :-p
 
Do góry