reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyjazd matki bez dziecka

Naprawde da sie taki papier podpisac u prawnika??to juz widze jakies swiatlo😊w calej tej sytuacji nie chce malego zostaeiac tymbardziej ze nie jestem pewna czy beda sie nim dobrze zsjmowac

Moj Boże, nie będąc pewna czy się dobrze twoim dzieckiem zajmą obcy ludzie ty nadal rozważasz wyjazd? Kobieto, opamiętaj się.
Gdyby był cień cienia szansy, ze się moim dzieckiem ktoś dobrze nie zajmie to by się na kilometr do niego nie zbliżył a już nie mówiąc o powierzeniu takiej osobie kompletnej opieki nad nim.
Nie wiem, weź sobie strzel mocnego drinka, rozpędź się a ściana sama cie znajdzie i przeczytaj jeszcze raz, co napisałaś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam nadzieję że nie dasz się omocic jeśli miało by to wszystko pójść w ta stronę, ludzie potrafią być okrutni, wmówić komuś wielką miłość i wykorzystać z każdej strony.
Pomoc prawną można znaleźć bezpłatną na początek, żeby tylko zaznać tematu chociaż.
A czy jest jakas mozliwosc zeby dziecko moglo wyjechac ze mna sle ojciec sie nie godzi??i czy sad podczas rozwodu moze przyznac opieke jemu gdy ms gdzie mieszkac a ja nie?
 
A czy jest jakas mozliwosc zeby dziecko moglo wyjechac ze mna sle ojciec sie nie godzi??i czy sad podczas rozwodu moze przyznac opieke jemu gdy ms gdzie mieszkac a ja nie?
Jeśli ojciec się nie godzi na wyjazd to nic nie zrobisz. Tym bardziej jeśli za granicą nie masz narazie żadnej pracy, mieszkania itd.
Myślę że jeśli wyjedziesz i zostawisz dziecko na dłużej to przy rozwodzie ojciec będzie miał większe szanse na zatrzymanie dziecka przy sobie.
 
A czy jest jakas mozliwosc zeby dziecko moglo wyjechac ze mna sle ojciec sie nie godzi??i czy sad podczas rozwodu moze przyznac opieke jemu gdy ms gdzie mieszkac a ja nie?
Nie możesz zabrać dziecka i wyjechać, nawet jeśli mąż by Ci powiedział dziś że się godzi to po Twoim wyjeździe wystarczy że zgłosiłby Cię na policję żeby zrobić po złości i miałabyś poważne problemy.
 
Czyli wychodzi na to ze albo bede sie godzic na wszystko to co on chce czyli siedziec tutaj bez mozliwosci wyjazdu kiedykolwiek i zyc tylko byle przezyc albo odbierze mi dziecko
 
Czyli wychodzi na to ze albo bede sie godzic na wszystko to co on chce czyli siedziec tutaj bez mozliwosci wyjazdu kiedykolwiek i zyc tylko byle przezyc albo odbierze mi dziecko
Nie, musisz poszukać opieki dla dziecka, wśród rodziny, znajomych, bądź żłobek najlepiej, później znaleźć pracę i wtedy zacząć proces rozwodu itd. Mieszkanie macie wspólne, własne, wynajęte?
 
reklama
Do góry