reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wykres temperatury- intepretacja

reklama
Wtedy nie analizowałam,

Jeśli to są początki miesiączki, która wraca po porodzie to jeszcze mogą być zawirowania, faza lutealna może nie być stała. Karmisz jeszcze piersią? 😉
na podstawie tego, że teraz Twoja faza lutealna miała 15 dni nie da się przewidzieć owulacji w następnym cyklu 😉

Ja od 8 lat mierzę w ustach pod językiem, zawsze w tym samym miejscu i wykresy idealnie się piszą 😉 posługujemy się tylko naturalnymi metodami, mam póki co 3 dzieci, każde zaplanowane ;)
Jeszcze się zastanawiam nad terminem nastepnej owulacji. 15.08 czułam też identyczny ból owulacyjny, jak w tym miesiącu. Zakładając, że pęcherzyk był pusty, że owulacja wtedy była, od 15.08 do 09.09 mamy jakieś 26 dni. Czy tym można się sugerować, że mniej więcej co 26 dni będą kolejne owulacje?
 
Jeszcze się zastanawiam nad terminem nastepnej owulacji. 15.08 czułam też identyczny ból owulacyjny, jak w tym miesiącu. Zakładając, że pęcherzyk był pusty, że owulacja wtedy była, od 15.08 do 09.09 mamy jakieś 26 dni. Czy tym można się sugerować, że mniej więcej co 26 dni będą kolejne owulacje?
Faza przedowulacyjna może mieć dowolną długość 😉 raczej nie ma tutaj reguł i sztywnej ilości dni 😉 zwłaszcza przy kp. Chociaż pewnie dla każdej kobiety jakąś prawidłowość, mniejsza lub większą można zauważyć ;)
 
Tak, karmię :) Jak karmiłam pierwszego syna, cykl wrócił po 13 miesiącach, a po pół roku udało się zajść w ciążę z drugim dzieckiem, dalej karmiąc. Teraz celujemy w dziewczynkę, stąd te moje pytania o termin następnej owulacji. :)
A wiesz, że to jest loteria? Przy kp cykle mogą być rozregulowane. Teraz dostałaś okres a następny moze być za 2-3 miesiące. Kochajcie się często a nie tylko przy domniemanej owulacji.
 
Do góry