reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wymioty przy bólu gardła?

Dołączył(a)
14 Grudzień 2008
Postów
14
mój 11mies synek od kilku dni wymiotuje,robi przy tym wodniste kupy i na dodatek ząbkuje.wczoraj poszłam do lekarza.lekarka stwierdził,że ma chore gardło i dlatego wymiotuje.czy to możliwe,żeby wymiotował od gardła?czy może wymiotuje od ząbkowania?sama już nie wiem
 
reklama
Dzieci małe czesto wymiotują przy anginie i mają biegunkę-mozliwe........mojemu jak szły górne zabki to wymiootwał 2 razy................
Albo zlapał jelitówkę lub rotawirusa
 
Moja córka też wymiotowała przy chorym gardle lub przy anginie,czasem,aż dosłownie z niej chlustało.Jak masz wątpliwości to idź do jeszcze innego lekarza.
 
Nawadniaj odpowiednio dziecko. Jeśli wymioty są bardzo obfite to grozi to znacznym odwodnieniem. Najlepiej stosować odpowiednie płyny nawadniające. Osobiście w czasie biegunki i/lub wymiotów podaje swojej Zuzi Orsalit bo wiem że sprawdza się przy tak trudnych sytuacjach. .
 
reklama
reklama
Do góry