reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wymioty w 16 tygodniu ciąży

Dołączył(a)
20 Marzec 2020
Postów
9
Mamusie. Jestem w 16 tygodniu ciąży i dalej mecza mnie wymioty. Już nie mam pojęcia jak sobie z nimi radzić. Lekarz chciał kierować od szpitala ale stwierdził że mnie nie przyjmą na patologię. Co robić?
 
reklama
Kochana, czasem jest tak, że męczą długo lub do końca. Ja miałam opcję nr 2. Nie mogłam jeść, prawie każdy zapach mi przeszkadzał. Lekarz powiedział, że zdrowa ciąża się utrzyma. I tak było, bo pomimo tych wymiotów i zgagi do samego końca urodziłam zdrową córeczkę z wagą 4100 g.
Trzeba dużo pić i jeść lekkie dania. Mi pomagały duże ilości mleka, inne polecają imbir. Albo zmień witaminy, bo po nich też mogą być wymioty. Życzę zdrówka 😊
 
Mamusie. Jestem w 16 tygodniu ciąży i dalej mecza mnie wymioty. Już nie mam pojęcia jak sobie z nimi radzić. Lekarz chciał kierować od szpitala ale stwierdził że mnie nie przyjmą na patologię. Co robić?
Witam. Ja jestem w 15 tygodniu, jutro zacznę 16...niestety mam ten sam problem... Wszyscy mi mówili że w drugim trymestrze powinnam odzyskać energię życiowa i powinny ustapic wymioty. Nawet też często można o tym przeczytać. Męczę się nadal... [emoji26] Już nawet myślę o jakimś suplemencie na tą dolegliwość, np z Pregny.
Plus zgaga do tego, wieczne zmęczenie a teraz w tym tygodniu pojawiła mi się kolejna dolegliwość - opuchnięcie błon śluzowych ze nawet ciężko spac bo nos zapchany[emoji26] czy męczy Cię to samo? Pozdrawiam
 
Ja jestem w 26 tyg.i codziennie od 6 tyg.ciąży wymiotuję.Czekam na poród,na pewno się wtedy skończą.Nie biorę witamin.
 
Jawymiotowalam moze kilka razy ale za to męczyły mnie potworne mdlosci, nie mogłam jeść, pic i normalnie funkcjonować w okolicach 18 tc przeszło wiec moze i u ciebie za tydzień czy dwa wszystko minie. A troche sie wspomoglam kropelkami z imbirem. Imbifem bodajże
 
Ja jestem w 16 tygodniu i zmniejszyły mi się wymioty prawie do zera. Spróbuj pić herbatę miętową. Mi to bardzo pomagało.
 
reklama
U mnie pomagały migdały ale też się męczyłam długo zresztą teraz też mi się zdarza ale już sporadycznie ale migdały mnie ratowały
 
Do góry