reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Wynik beta hcg w 27 dc

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2020
Postów
1
Witam,
prośba o poradę. W tym miesiącu byłam kolejny raz stymulowana Clostilbegyt, urosły 2 jajeczka, w 14 dc zrobiłam zastrzyk na pęknięcie (Orvitrelle), stosunek przez kolejne 3 dni. W 21 dc Progesteron 29 ng/ml (więc pozytywnie). Wczoraj, w 27 dc zrobiłam beta hcg, wynik negatywny (0,2). Dodam, że cykle mam bardzo nieregularnie (PCOS, IO). Ginekolog poradziła zrobić jeszcze jeden test w pn (31. dc).
Czy Waszym zdaniem jeszcze jeszcze jakaś szansa? Prośba o informację, czy której z Was wyszedł negatywny test w 27 dc, a po paru dniach pozytywny.
Z góry baaardzo dziękuję.
 
reklama
Do góry