reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg

reklama
Tak po 12 tygodniu. Z tego co się orientuję to kolejki są długie na to USG więc szulaj jakiegoś innego ginekologa i się zapisuj
 
Hm, ale chyba nie każda ciężarna musi mieć takie usg ? Tylko jak ma jakieś szczególne wskazania ?
Spoko, niby na czwartek mam ginekologa, ale staram się iść jutro do innego, bo ten mój nie ma usg... porażka
 
No raczej każda. Na tym USG lekarz ocenia czy dziecko rozwija się prawidłowo sprawdA czy ma.kosc nosową rączki i nóżki itp.
 
Moja chyba beta jest za niska bo ostatni okres miałam 4.09 był 3dni opóźniony ogolnie w środę byłam u ginekologa i był tylko pęcherzyk bo niby to był 5 tydz i 6 dni w piątek zrobiłam beta i wynik ponad 7 tys .. jak ja liczę to jest ponad 6 tc .. boli mnie czasem brzuch takie kłucie jak przed okresem Rano miałam trochę śladu krwi po sikaniu ale mam małego polipa być może to jest to ? Jem duphaston ... mam już dzieci i z 2 dzieckiem miałam podobnie tylko ze tydz leżałam w szpitalu ... jutro jade do lekarza albo jeszcze dziś pojadę na IP nie chce panikować tylko czy wy które jesteście w ciąży tez miałyście takie dziwne rwanie lub kłucie w podbrzuszu ??
 
Moja chyba beta jest za niska bo ostatni okres miałam 4.09 był 3dni opóźniony ogolnie w środę byłam u ginekologa i był tylko pęcherzyk bo niby to był 5 tydz i 6 dni w piątek zrobiłam beta i wynik ponad 7 tys .. jak ja liczę to jest ponad 6 tc .. boli mnie czasem brzuch takie kłucie jak przed okresem Rano miałam trochę śladu krwi po sikaniu ale mam małego polipa być może to jest to ? Jem duphaston ... mam już dzieci i z 2 dzieckiem miałam podobnie tylko ze tydz leżałam w szpitalu ... jutro jade do lekarza albo jeszcze dziś pojadę na IP nie chce panikować tylko czy wy które jesteście w ciąży tez miałyście takie dziwne rwanie lub kłucie w podbrzuszu ??
Radziłabym usunąć ten plik ze wszystkimi Twoimi danymi.
 
reklama
Moja chyba beta jest za niska bo ostatni okres miałam 4.09 był 3dni opóźniony ogolnie w środę byłam u ginekologa i był tylko pęcherzyk bo niby to był 5 tydz i 6 dni w piątek zrobiłam beta i wynik ponad 7 tys .. jak ja liczę to jest ponad 6 tc .. boli mnie czasem brzuch takie kłucie jak przed okresem Rano miałam trochę śladu krwi po sikaniu ale mam małego polipa być może to jest to ? Jem duphaston ... mam już dzieci i z 2 dzieckiem miałam podobnie tylko ze tydz leżałam w szpitalu ... jutro jade do lekarza albo jeszcze dziś pojadę na IP nie chce panikować tylko czy wy które jesteście w ciąży tez miałyście takie dziwne rwanie lub kłucie w podbrzuszu ??
Beta 7000 to może być cokolwiek pomiędzy 5 a 9 tygodniem, wiek ciąży można wyznaczyć tylko z USG.
Plamienie może się w ciąży zdarzyć, jeśli masz pęcherzyk we właściwym miejscu to pewnie nic takiego.

Ps:zgadzam się żeby zakrywać dane osobowe
 
Do góry