reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik bety hcg.

Karrolajna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
40
Może ktoś jeszcze się wypowie..
Wczoraj na usg pusty pęcherzyk ciążowy. Według om 6+1 , na usg ciąża młodsza. Według ginekolog 4tc. Zrobiłam bete jak mi radziła. Wynik na zdjęciu. Czy przy takiej wartości zarodek powinien już być ? Odchodzę od zmyslow czy ciąża się zatrzymała. Powtórzyć bete czy czekać na usg?
 

Załączniki

  • SmartSelect_20210629-144943_Chrome.jpg
    SmartSelect_20210629-144943_Chrome.jpg
    64,9 KB · Wyświetleń: 622
reklama
Niestety, ale przy takiej wartości powinien być już zarodek z serduszkiem, ale ciąża to nie matematyka.
Takie podejrzenia najlepiej sprawdzić w innym gabinecie z jakimś bardzo dobrym sprzętem
Może ktoś jeszcze się wypowie..
Wczoraj na usg pusty pęcherzyk ciążowy. Według om 6+1 , na usg ciąża młodsza. Według ginekolog 4tc. Zrobiłam bete jak mi radziła. Wynik na zdjęciu. Czy przy takiej wartości zarodek powinien już być ? Odchodzę od zmyslow czy ciąża się zatrzymała. Powtórzyć bete czy czekać na usg?
 
Może ktoś jeszcze się wypowie..
Wczoraj na usg pusty pęcherzyk ciążowy. Według om 6+1 , na usg ciąża młodsza. Według ginekolog 4tc. Zrobiłam bete jak mi radziła. Wynik na zdjęciu. Czy przy takiej wartości zarodek powinien już być ? Odchodzę od zmyslow czy ciąża się zatrzymała. Powtórzyć bete czy czekać na usg?
Wow przy takiej becie powinno być już serduszko... Beta bardzo wysoka. Może idź do innego ginekologa? Z dobrym usg.
 
Przy takiej becie nie warto sprawdzać przyrostu, bo go może nie być lub być niewielki. To już nie ma sensu.
Jedyne co możesz zrobić, to za radę przedmówczyń zrobić USG w innym gabinecie.
A w tym samym dniu robiłaś betę i USG??
 
reklama
Do góry